Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 10 Lisans Dereceleri içinde Pazarlama Araştırması 2023/2024

10 Lisans programlar içinde Pazarlama Araştırması 2023/2024

genel bakış

lisans belirli bir alanda en üst düzey lisans olmak üzere tasarlanmıştır. Çalışmanın Onun ders temel en iyi uygulamalar ve belirli bir alanda teorik temellerinin bilgi, yanı sıra tarihi ile aday sağlamak için inşa edilmiştir.

Pazarlama Araştırmalarında bir lisans nedir? Bu reklam etkili ya da etkisiz kılan en ilgilidir pazarlama subfield çalışmanın özel bir ders ile bir derecesidir. bu derece takip Adaylar etkili reklam ve hedef kitlelere yönelik strateji belirli yollar hem genel ilkelerini öğrenmek. Bu alandaki lisans programları müşterilerine ve işverenlere bu fikir sağlamak için güçlü olmak yönelik bir beceri seti kazandırmak amacıyla stratejik araştırmalar bu tür geleneksel pazarlama kursları ve özel sınıfları birleştirerek bunu başarmak için eğilimindedir.

alanında daha genel bir derecesi üzerinde araştırma pazarlama alanında lisans derecesine faydaları çoktur. Alan büyük ve karmaşık hem de olduğundan, uzmanlık öğrencileri profesyonel gerekir muhtemeldir becerileri pratik kazandırılması yoluyla daha rekabetçi olmayı sağlar.

Pazarlama araştırmasında bir derecesi için maliyeti üniversitenin ülkenize ve operasyon modeline bağlı olarak çok değişir eğilimindedir. öğrenim maliyetleri belirli bir okulda ne olduğunu bulmak için, doğrudan o okula başvurmanız en iyisidir.

başarıyla Pazarlama Araştırmalarında bir lisans tamamlayan adaylar genellikle firmalar ve müşteri şirketlere danışmanlık, reklamcılık sektöründe iş bulmak. Onlar herhangi bir stratejik reklam ekibi hayati ekip üyeleri vardır ve onlar aynı zamanda dışarıdan ajansları tavsiye firmalarda iş bulmak eğilimindedir.

stratejik pazarlama çoğu lisans programları da güçlü uzaktan öğrenme bileşenlerinin sunuyoruz.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Pazarlama Çalışmaları
  • Pazarlama
  • Pazarlama Araştırması
Çalışma alanları
  • Pazarlama Çalışmaları (10)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı