Keystone logo

70 Lisans programlar içinde Tasarım Çalışmaları Medya Tasarımı Oyun Tasarımı 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Tasarım Çalışmaları
  • Medya Tasarımı
  • Oyun Tasarımı
Çalışma alanları
  • Tasarım Çalışmaları (70)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Tasarım Çalışmaları Medya Tasarımı Oyun Tasarımı

Oyun Tasarım bir lisans sürdürmeye karar Birçok öğrenci tamamlama yoluyla kavram bir oyun almak için teknikler üzerinde yoğunlaşarak kurs girişmek. Bu alanda mezun olan bu son derece zorlu alanda bir rekabet avantajı sağlar.

Oyun Tasarım lisans nedir? Bu tür üretim teknikleri gibi temel bilgiye sahip öğrenciler, donatıyor bir programdır. Katılımcılar ayrıca oyun tasarımının temel yapı blokları ve ekrana fikirleri çevirmek için kullanılan araçlar hakkında öğreneceksiniz. Bu yaklaşımlar yenilik sürücü ve hikaye gelişimi, oyun ve elektronik sanayinin üretim ihtiyaçlarını değiştirmek için toplumun her kesimini etkileyen küresel temaları içerebilir. Estetik ve daldırma, tasarım araçları, prototip, sosyal etkileri, kullanılabilirlik, test ele, ve dengeleme oynamak süreçlerin geniş bir dizi öğrenciler seçenekleri seçmek.

Bir öğrencinin Oyun Tasarımı bir lisans sürdürmeye seçebilirsiniz neden sayısız nedenleri vardır. Dersler oyun tasarımı, sosyolojik, psikolojik, antropolojik ve etkilerini değerlendirerek, elektronik oyun kültürel ve toplumsal etkileri de dahil olmak üzere kavramlar, çeşitli öğretmek. Öğrenciler yazılım geliştirme, bilgisayar platformu teknolojileri, nesne yönelimli analiz ve tasarım, ağ ve telekomünikasyon yönetimi dersleri almaya seçebilirsiniz.

Maliyetler okula göre değişir. Program üç ve dört yıl arasında sürer. Bu sizin hedefleri ile uygun olduğundan emin olmak için seçtiğiniz iyice programı araştırma önemlidir.

Mezunlar, oyun mekaniği tasarımcıları, yapay zeka programcıları, ağ programcıları ve grafik programcılar kurşun ve içerik tasarımcıları, bu tür özel programcılar gibi artan rekabet pozisyonları, bir dizi yüksek talep.Öğrenciler yoğun öğrenme deneyimleri aracılığıyla akranlarına, fakülte ve sektör profesyonelleri ile etkileşerek güçlü, yaratıcı, teknik ve analitik bir temel gelişecektir.

Seçenekler uluslararası üniversitelerin çeşitli mevcuttur. Çevrimiçi programlar tesis sınırlı erişimi olan dünya çapında uzak bölgelerde yaşayan bireyler için ideal bir seçimdir. Web tabanlı seçenekler esnek bir program ihtiyacı olanlara hitap. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.