Keystone logo

12 Lisans programlar içinde Orta Doğu çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler
 • Alan Çalışmaları
 • Orta Doğu çalışmaları
Çalışma alanları
 • Sosyal Bilimler (12)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Orta Doğu çalışmaları

  Suudi Arabistan, Kuzey Afrika ve tüm Ortadoğu bölgesi olarak daha politik ve ticari kritik hale gelmiştir, Orta Doğu Çalışmaları alanında lisans benzersiz bir profesyonel bir araç olarak değer kazanmıştır. Bu derece acil istihdam için öğrenci hazırlar ya da alanında yüksek lisans diploması.

  Orta Doğu Araştırmaları bir lisans nedir? Bu, dünyanın giderek yüksek profilli bölgede işlerin bilgisine sahip öğrencilere donatıyor bir uzman derecesidir. Çalışmanın Bu ders tarih ve uluslararası ilişkiler üzerine eklenen odak, bu anahtar bölgenin siyasi ve ticari manzara ileri eğitim sağlayacaktır. derecesi tamamlanması bölgenin karşı karşıya olduğu zorlukların nüanslı bilgi verecektir. Programın bu tür bölgesel din, medya ve iş uzmanlık dersleri içerebilir.

  Öğrenciler Orta Doğu Araştırmaları bir lisans peşinde sayısız nedenleri vardır.Bazı uluslararası ilişkiler doğasında bilginin yanı sıra, iletişim ve derecesi sağlayan eleştirel düşünme becerilerini kazandırmak istiyoruz. Üstelik derece bu tür uzmanları yüksek ücretli işler için hak yardımcı olabilir.

  sürenin uzunluğu derecesi elde etmek gibi bu diploması için maliyet, kurum dayalı değişiyor olabilir. Öğrenciler iyice potansiyel kurumları araştırma için tavsiye edilir.

  Orta Doğu çalışmalarında bir derece bir çevirmen, öğretmen olarak çalışmak için profesyoneller hazırlamak veya birçok işle ilgili pozisyonların biri olabilir. Bu pozisyonlar talep giderek ve yüksek ücret komuta bekleniyor. Derece alıcılar bölgedeki iş yürütmek için etkili stratejiler oluşturmak üzere stratejik ve ideolojik bilgi sahibi olacaktır. Bu aynı zamanda hükümet ya da askeri irtibat pozisyonları geniş bir yelpazede çevirebilir.

  Esnek online dersler de dahil olmak üzere çalışmanın bu heyecan verici seyrini takip öğrenciler için program seçenekleri giderek artan sayıda vardır. Başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.