Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 20 Lisans Dereceleri içinde Operasyon Yönetimi 2023/2024

20 Lisans programlar içinde Operasyon Yönetimi 2023/2024

genel bakış

Bir lisans takip Öğrenciler seçilen konunun daha derin bir anlayış gelişiyor. Ders çalışma genellikle tamamlamak için 3-4 yıl sürer. Bir lisans birçok kariyer için gerekli olan ve lisans düzeyinde çalışmaların devamı için temel sağlar.

Operasyon Yönetimi lisans nedir? Bir işletme müdürü üretim ve malların teslim süreçlerinde ekonomiyi korurken kolaylaştırır. Dersler liderlik becerileri, problem çözme merkez ve işyerinde oluşturma etkinliği. Öğrenciler tüm iş alanlarında bir anlayış kazanmak. Sınıflar pazarlama, finans, kalite kontrol, istatistiksel analiz, etik, tahmin teknikleri, lojistik ve tedarik zinciri yönetimini içerir. Finansal eğilimleri tahmin yeteneği, ekonomik ve yöneylem araştırması ve insan davranışı piyasaları nasıl etkilediğini tartışmalara çalışmaları ile kazandırılır. Vurgu, örgütsel analitik ve karar verme yeteneklerini yerleştirilir.

operasyon yönetimi bir derece peşinde faydaları birey yanı sıra örgütsel düzeyde görülebilir. İşletmeler artan verimlilik kazanmak. Kişisel büyüme analitik becerilerinin geliştirilmesi yoluyla gerçekleştirilmektedir. süreçlerini düzene yeteneği verimliliğini artırmak ve önemli hedeflere ulaşmak için günlük yaşamda uygulanabilir.

Programlar dünya çapında sunulmaktadır. Maliyet konumu ve müfredata göre değişir. Küresel fırsatları araştırarak, öğrencilerin en iyi şekilde hedeflerine ve kişisel çıkarlarını ele seçeneği seçebilirsiniz.

Operasyon Yönetimi bir lisans peşinde edinilen bilgi ve beceriler, kamu ve özel sektörde çok sayıda kariyer olanakları için kapılarını açarak, son derece pazarlanabilir. Servis ve ağırlama endüstrisi, üretim, sağlık, perakende, bankacılık, lojistik ve tüm iş verimliliğini artırmak liderlik ararlar.İşler operasyonların yönetimi, üretim, proje, tedarik zinciri, satın alma ve kalite güvence sayılabilir. Analistler genel iş, süreçler ve son kullanıcı desteği alanlarında ihtiyaç vardır. Mezunlar ayrıca ürün veya hizmet tahmincileri, servis sistemleri planlamacıları ve bitki yöneticileri olarak istihdam edilmektedir.

Operasyon yönetimi ödüllendirici alanında kariyer başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Yönetim çalışmaları
  • Lojistik
  • Operasyon Yönetimi
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (20)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı