Keystone logo

2 Lisans programlar içinde Nanobilim 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Doğa Bilimleri
 • Kimya
 • Nanobilim
Çalışma alanları
 • Doğa Bilimleri (2)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Nanobilim

  Ortaokul bitirdikten sonra, birçok öğrenci bir üniversite veya üniversitede lisans programına kayıt olmayı seçer. Belirli bir kariyer alanında daha fazla çalışma için bir fırsattır. Öğrenciler daha fazla bilgi ve daha pazarlanabilir bir beceri seti ile mezun olurlar. Bu derece de bir yüksek lisans veya doktora kazanmadan önce gerekli bir adımdır.

  Pek çok insan “Nanoscience'da bir lisans nedir?” Diye soruyor. Nanoscience, fizik, kimya ve biyolojiyi mühendislikle birleştiren çok disiplinli bir program. Bu alanı düşünen öğrenciler matematik ve bilimde başarılı olmak için güçlü olmalıdır. Tipik ders, kalkülüs, moleküler biyoloji, kimyasal reaktivite, moleküler spektroskopi ve kuantum olayları içerir. Çok fazla laboratuar çalışması genellikle gereklidir. Üst yıl, büyük bir araştırma projesinde sıklıkla sonuçlanır.

  Nanoscience'da lisans alan öğrenciler büyük problem çözme becerilerine sahip olurlar. Durumu değerlendirip çözebilir. Karmaşık bilgi ve sorunları anlamada da iyi olabilirler.

  Nanoscience'da bir lisans kazanmanın maliyeti farklı faktörlere bağlıdır. Okulun yeri öğrenimi etkileyecektir. Bir öğrencinin yarı zamanlı veya tam zamanlı kayıt seçip seçmeyeceği de bir faktör olabilir. Öğrencilerin kurumla iletişim kurması ve doğru bir harcama beklentisi alması gerekir.

  Nanoscience'da lisans derecesi olan mezunlar için iş olanakları muazzamdır. Özel şirketler, bu öğrencileri ilaç, havacılık veya otomotiv endüstrisinde malzeme bilimcileri veya teknoloji geliştiricileri olarak kullanmaya isteklidir. Adli bilimciler ve askeri araştırmacılar gibi olası pozisyonlar da var. Nanobilim toplumun her yönüne doğru süzülür, bu nedenle neredeyse her iş sektörü bu mezunlarla ilgilenir.

  Dünyadaki üniversiteler ve kolejler Nanoscience'da bir lisans sunmaktadır. Öğrenciler ortaöğretime kolay erişim olmadan bir bölgede yaşıyorsa, çevrimiçi kurslar da vardır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.