Keystone logo

35 Lisans programlar içinde Nöroloji 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Sağlık Hizmeti
  • Nöroloji
  • Nöroloji
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (35)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Nöroloji

Nörobilim bir lisans sürdürmeye seçecek öğrenciler hücresel gelen sistem düzeyine modern nörobilim ayağı geniş talimatı üzerine yoğunlaşmaktadır kurs girişmek. Bu alanda mezun olan bu son derece zorlu alanda bir rekabet avantajı sağlar.

&nbsp

Nörobilim bir lisans nedir? Bir nörobilim odaklı temel ve uygulamalı disiplinlerden çeşitli başarıyla lisansüstü çalışmalarını sürdürmeye onları hazırlayacak temel ilke ve becerileri öğrencilere donatıyor bir programdır. Odak biyoteknoloji ve tıp bilişsel ve biyolojik bilimler arasında değişmektedir. Katılımcılar ayrıca, temel öğrenme ve genel bilim, psikoloji ve biyoloji bilgisine uygulamalı. Bu yaklaşımlar onları master ve eleştirel alandaki bilgi değerlendirmek için izin, küresel temaları içerebilir.

&nbsp

Nöroloji programında bir lisans almak için tercih bir öğrenci için gerekçe zengindir.Örneğin, ders kimya, fizik, psikoloji, biyoloji, bilgisayar bilimi ve matematik de dahil olmak üzere kavramlar çeşitli öğretmek. Kurs hesabı, kompozisyon, hücre ve moleküler biyoloji, psikoloji, biyoloji organik ve organik kimya derslerinde derinlemesine çalışmaları içerir.

&nbsp

Maliyetler okula göre değişir, ve program genellikle üç dört yıl arasında sürer. Bu sizin seçtiğiniz program iyice hedeflerinize uygun olduğundan emin olmak için araştırma önemlidir.

&nbsp

Mezunlar artan rekabet pozisyonlarda bir dizi için yüksek talep. Sinirbilim uzmanlık gibi akademik bilim ve tıp gibi birçok kariyer yolları, esastır. Diğerleri eğitim, kamu politikası, biyoteknoloji, yayıncılık, bilimsel yazı, hayırseverlik ve hukuku bulunmaktadır. Bazı mezunlar akademik araştırma, eğitim yönetimi ve ilaç araştırma içine kariyer yolları izleyin.Öğrenciler yoğun öğrenme deneyimleri aracılığıyla akranlarına, fakülte ve sektör profesyonelleri ile etkileşerek farklı şekillerde topluma hizmet etmelerini sağlayan sağlam bir bilimsel temel gelişecektir.

&nbsp

Seçenekler yurtiçi ve uluslararası üniversitelerin çeşitli mevcuttur. Çevrimiçi programlar tesis sınırlı erişimi olan uzak bölgelerde yaşayan bireyler için mükemmel bir seçimdir. Web tabanlı seçenekler esnek bir program ihtiyacı olanlara hitap. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.