Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 2 Lisans Dereceleri içinde Nöroloji 2023/2024

2 Lisans programlar içinde Nöroloji 2023/2024

genel bakış

Nörobilim bir lisans sürdürmeye seçecek öğrenciler hücresel gelen sistem düzeyine modern nörobilim ayağı geniş talimatı üzerine yoğunlaşmaktadır kurs girişmek. Bu alanda mezun olan bu son derece zorlu alanda bir rekabet avantajı sağlar.

&nbsp

Nörobilim bir lisans nedir? Bir nörobilim odaklı temel ve uygulamalı disiplinlerden çeşitli başarıyla lisansüstü çalışmalarını sürdürmeye onları hazırlayacak temel ilke ve becerileri öğrencilere donatıyor bir programdır. Odak biyoteknoloji ve tıp bilişsel ve biyolojik bilimler arasında değişmektedir. Katılımcılar ayrıca, temel öğrenme ve genel bilim, psikoloji ve biyoloji bilgisine uygulamalı. Bu yaklaşımlar onları master ve eleştirel alandaki bilgi değerlendirmek için izin, küresel temaları içerebilir.

&nbsp

Nöroloji programında bir lisans almak için tercih bir öğrenci için gerekçe zengindir.Örneğin, ders kimya, fizik, psikoloji, biyoloji, bilgisayar bilimi ve matematik de dahil olmak üzere kavramlar çeşitli öğretmek. Kurs hesabı, kompozisyon, hücre ve moleküler biyoloji, psikoloji, biyoloji organik ve organik kimya derslerinde derinlemesine çalışmaları içerir.

&nbsp

Maliyetler okula göre değişir, ve program genellikle üç dört yıl arasında sürer. Bu sizin seçtiğiniz program iyice hedeflerinize uygun olduğundan emin olmak için araştırma önemlidir.

&nbsp

Mezunlar artan rekabet pozisyonlarda bir dizi için yüksek talep. Sinirbilim uzmanlık gibi akademik bilim ve tıp gibi birçok kariyer yolları, esastır. Diğerleri eğitim, kamu politikası, biyoteknoloji, yayıncılık, bilimsel yazı, hayırseverlik ve hukuku bulunmaktadır. Bazı mezunlar akademik araştırma, eğitim yönetimi ve ilaç araştırma içine kariyer yolları izleyin.Öğrenciler yoğun öğrenme deneyimleri aracılığıyla akranlarına, fakülte ve sektör profesyonelleri ile etkileşerek farklı şekillerde topluma hizmet etmelerini sağlayan sağlam bir bilimsel temel gelişecektir.

&nbsp

Seçenekler yurtiçi ve uluslararası üniversitelerin çeşitli mevcuttur. Çevrimiçi programlar tesis sınırlı erişimi olan uzak bölgelerde yaşayan bireyler için mükemmel bir seçimdir. Web tabanlı seçenekler esnek bir program ihtiyacı olanlara hitap. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Sağlık Hizmeti
 • Nöroloji
Çalışma alanları
 • Sağlık Hizmeti (2)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  İlgili çalışma alanları