Keystone logo

55 Lisans programlar içinde Yiyecek ve İçecek Çalışmaları Mutfak Sanatları 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları
  • Mutfak Sanatları
Çalışma alanları
  • Yiyecek ve İçecek Çalışmaları (55)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Popular education type

Lisans programlar içinde Yiyecek ve İçecek Çalışmaları Mutfak Sanatları

Bir lisans çalışmanın belli bir sektördeki iş veya alan için hazırlar üç veya dört yıllık akademik atamasıdır. Çoğu lisans programları yaklaşık 40 üniversite dersleri dahil ve tamamlamak için 120 dönem kredisi gerektirir.

Sadece Mutfak Sanatları dalında lisans nedir? Bu program genellikle tamamlamak için yaklaşık dört yıl sürer, ve mutfak dünyasında bir kariyer için gerekli temel ve ileri beceriler kapsamlı çalışma gerektirir. Mutfak becerilerini honlama ek olarak, bu ders, öğrencilere güçlü bir iş temeli sağlar. Finans, pazarlama ve sürdürülebilir iş uygulamaları gibi konular sık ​​sık araştırdı ve uygulamaya konur. Çalışmanın Ek konular genellikle uluslararası mutfağı, beslenme ve temizlik gibi.

Başarıyla Mutfak Sanatları dalında lisans kazanmak Öğrenciler genellikle kendi olmayan lisans tutma emsallerinden daha yüksek maaş komuta edebiliyoruz.Onlar da istenirse, mutfak alanında daha ileri düzeyde sürdürmeyi edebiliyoruz.

Mutfak Sanatları dalında lisans almak için hiçbir set maliyeti yoktur. Aksine, mutfak sanatları programlarının maliyeti, programın uzunluğu, okul prestij ve sunulan programın hangi aracılığıyla coğrafi bölge veya ülke gibi faktörlere göre değişir.

Mutfak Sanatları derece sahiplerinin Lisans mutfak ve gıda hizmet endüstrileri içinde pozisyonların geniş bir yelpaze içinde çalışmaları için hazırlanmıştır. Bazı mezunlar aşçılar, şefler, sous şefler, pasta şefleri ve pişirme eğitmen olarak çalışmaya devam. Diğerleri diğer pozisyonlarda arasında gıda yazarlar, gıda toptancılar, ürün geliştiriciler, restoran sahipleri ya da şarap garsonları, gibi iş bulabilirsiniz.

Mutfak Sanatları dalında lisans şey gibi geliyor Eğer, takip, ilgili programların Masterstudies 'geniş ve küresel dizin kullanmak ve özel ihtiyaçlarına ve isteklerine bir çok uygundur bulmanıza yardımcı olmak için kurşun formu kullanmak istiyorum. Orada küresel sunulan sayısız mutfak sanat programları, bu nedenle aşağıda programı aramak ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuna başvurun.