Keystone logo

38 Lisans programlar içinde Moda Moda Pazarlama 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Moda
 • Moda Pazarlama
Çalışma alanları
 • Moda (38)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Moda Moda Pazarlama

  Bir lisans sanatlar, bilimler veya sosyal çalışmaları ile ilgili birçok alanda herhangi bir lisans olduğunu. Bu derece önemli kavramları tanıtır ve bilimsel makale okuma ve yazma açıkça fikirlerini ifade ile tanıştırmaktadır nedeniyle çeşitli alanlarda çalışmayı tercih mezunları için çok değerlidir. Bu beceriler, tüm işleri ve yaşam yönleri önemlidir.

  En iyi Moda Pazarlama lisans ne soruyu yanıtlamak için, potansiyel öğrenciler ilk sevdikleri markaları ve giyim hatlarının arkasında insanlara bakmak gerekir. Şansını bu doğru müşterilere ve doğru mesajı ile pazarlanan çünkü bu markaların her biri en azından kısmen başarılı oldu iyi. Moda Pazarlama diploması Kazanç öğrencilerin pazarlama ve reklam için kendi yetenek kullanan ederken stil için kendi tutku düşkünlük, iş taraftan heyecan verici moda dünyasında yer almak için izin verir.

  Moda Pazarlama A Lisans moda ve reklam hem de ilgi alanları olan öğrenciler için iyi bir seçimdir. Alan ileri görüşlü öğrenciler için idealdir yaratıcılık ve cesur pazarlama seçimlerinin adil bir miktar için izin verir.

  Moda Pazarlama dalında lisans maliyeti öğrencileri katılmayı tercih kuruma bağlı olarak değişir. Ancak, program genellikle tamamlamak için 3-4 yıl sürer, ve kitap veya diğer malzemeler için ek maliyetler tahakkuk edilebilir.

  Yüksek moda ve perakende giyim hatları Hem kendi markalarını korumaya yardımcı olmak için pazarlama yöneticileri, reklam uzmanları ve medya stilistler gerekir. Kendi giyim teşvik ve doğru hedef kitleye bulma temellerini öğrenebilirsiniz böylece moda tasarım tarafında ilgilenen kişiler de pazarlama bir derece yararlanabilir.

  Moda Pazarlama Diploması sunan kurumlar genellikle öğrencilerin online olarak kurs ve hatta tüm lisans programının bazı tamamlamak için izin. Eğer bir online derece ilgileniyorsanız, seçenekleriniz hakkında daha fazla öğrenme kolaydır. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.