Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Lisans Dereceleri içinde Moda Halkla İlişkiler 2023/2024

1 Lisans programlar içinde Moda Halkla İlişkiler 2023/2024

genel bakış

Moda PR A Lisans, yüksek moda ve kombine edildiğinde, yaratıcı pazarlama çıkışları çeşitli aracılığıyla bir moda markası veya markalar teşvik çevirmek, halkla ilişkiler, ilgilenen öğrenciler içindir. Hem ulusal hem de uluslararası programın bu tür için çok sayıda fırsat vardır.

Moda PR lisans nedir? Programlar sektöründe staj eller moda mağazacılık ve pazarlama pratik ders birleştirir. Bu program için tipik birinci yıl dersleri PR giriş ve medya moda endüstrisi içinde, giriş tasarımı ve kültür ve moda illüstrasyon dijital iletişim içerir. Upperclass kurslar styling, markalaşma, pazarlama ve yaratıcı içerebilir. Program genellikle oldukça bireyselleştirilmiş projeleri, staj ve portföy geliştirme bir dizi sona eriyor.

Bu programın maliyeti kurum ve konuma göre değişir, ve kurs genellikle tamamlamak için 3-4 yıl sürer.Aday öğrenciler sunulan programın hedeflerine uygun olduğundan emin olmak için iyice okul araştırma için önemlidir.

Onlar yaratıcı ve dinamik bir alanda çalışmak isteyen öncelikle çünkü birçok öğrenci Moda PR bir lisans seçin. Bu derecesine sahip sanayi ilkeleri sağlam bir temel ve girmeye bildiği zor moda dünyasına bir segue sağlar.

Moda PR bir lisans mezunları moda gazetecilik, satın alma, perakende yönetimi ve moda pazarlama alanlarında istihdam garantiledi. Moda evleri yüksek konuda derecesi bu tür tutun. Bir öğrenci kendi kemer altında bu derecesi ile doldurabilirsiniz moda tasarım sektöründe sayısız pozisyonları, en önemlisi halkla ilişkiler müdürü veya pazarlama müdürü vardır. Kısacası, bir tasarımcı, tasarım evi, ya da markanın itibarını yönetmek olacaktır.

Bu derece doğru çalışırken Sınıflar tam zamanlı ya da yarı zamanlı ya alınabilir.Eğer part-time iş hokkabazlık ise, online dersler iyi bir seçenek olabilir. Staj hariç, birçok üniversite uzak-öğrenme modülü kendi sınıflarının en sunuyoruz. Sizin için doğru okulu bulmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Moda
 • Moda Halkla İlişkiler
Çalışma alanları
 • Moda (1)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  İlgili çalışma alanları