Keystone logo

318 Lisans programlar içinde Mimarlık Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Mimarlık Çalışmaları
Çalışma alanları
 • Mimarlık Çalışmaları (318)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Mimarlık Çalışmaları

  Bir lisans mevcut en popüler kolej derece biridir ve dünya çapında milyonlarca öğrencinin birini sürdürmeye tercih ediyor. Bir derece popüler tipi çalışma odaklanan mimarlık ama Mimarlık lisans nedir?

  Mimarlıkta bir BA derecesi öğrencilerin binaların tasarım, planlama ve inşaat çalışma sağlar. O yıllarda, yüzyıllar veya bin yıl sürebilir inşa binaları içerir çünkü Mimarlık çalışmanın en eski ve en-iyi bilinen alanlardan biridir. Bu diploması olanlar tasarımı, estetik ve sanat, yanı sıra fizik, yapı mekaniği, sıhhi tesisat ve elektrik sistemleri gibi daha pratik alanları, ve inşaat sürecini incelemek olabilir. Öğrenciler ayrıca çizim, çizim ve bilgisayar destekli tasarım dersleri alabilir.

  Mimarlık dalında lisans almak isteyenler iyice bina tasarımında bir kariyer için kendilerini hazırlamak mümkün olacak.Birçok ülkede, mimarlık derecesi BA mimarlık testleri almak ve onlar iş aramak için tercih ne olursa olsun bir yer resmi akreditasyon almak için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. Bir BA akreditasyon süreci için öğrencileri hazırlamak, yanı sıra onlara bir gelecek kariyer için gerekli deneyim vermek ve iş ararken avantaj ile onlara sağlayacaktır.

  Programın büyük ölçüde değişebilir mimarlık alanında lisans derecesi maliyeti, ülkeye okula okul, ve hatta ülkeyi programlamak için. Potansiyel öğrencilerin dikkatle onlar en çok ilgilenen kurumlara araştırma hayati önem nedeni budur.

  Mimarlıkta lisans almaya karar verenler büyük olasılıkla bağımsız bir mimar ya da bir mimarlık firması bir üyesi olarak bir kariyer peşinde sona erecek. Onlar da inşaat, planlama, ya da tasarım alanları içinde birçok işler için donatılmıştır.

  Eğer mimaride lisans alma ilgileniyorsanız, o zaman bugün online arama başlayabilirsiniz. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.