Keystone logo

174 Lisans programlar içinde Mimarlık 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Mimarlık Çalışmaları
 • Mimarlık
Çalışma alanları
 • Mimarlık Çalışmaları (174)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

   Lisans programlar içinde Mimarlık

   Lisans derecesi genellikle tamamlanması üç ila altı yıl alır. Kurs bazen diğer derece ile birlikte alınabilir, böylece öğrenciler daha az zamanda çift sertifikalar kazanabilirler.

   Mimarlık Çalışmaları Lisans Diploması Nedir? Matematik, fizik ve mimari tasarımın yoğun anketleri ile bu lisans programlarındaki öğrenciler mimari dünyanın farklı bileşenlerini nasıl hazırlayacakları, araştıracakları ve değiştirebileceklerini öğrenecekler. Teknoloji ağırlıklı olarak vurgulanır ve öğrenciler lisans programlarının önemli bir bölümünü gezinmeyi öğrenirler ve endüstri standardı grafik yazılımı kullanarak tasarımlarının temsili modellerini oluşturabilirler. Çağdaş mimarinin yanı sıra öğrenciler, kendi mimari tekniklerini ve vizyonunu geliştirirken, genellikle dünyanın farklı köşelerinden tarihsel uygulamaları ve stilleri inceliyorlar.

   Mimari çalışmalar, öğrencilere üstün analitik kabiliyetler, mimariyle ilgili yapısal bilgi ve bilgisayar destekli tasarım programlarıyla yazılıma özgü eğitimler sunarak engelleyebilir. Bu beceriler mezunlarını kariyer fırsatlarının ön saflarında yer alır ve daha hızlı mesleki ilerleme sağlayabilir.

   Öğrenim ücretleri ve laboratuvar ücretleri gibi çeşitli masraflar sıklıkla değişebilir ve kurumlar arasında değişiklik gösterebilir. Öğrencilerin, bütçeye uygun bilgi ve rehberlik için istedikleri üniversitelerin planlama bürolarına başvurmaları önerilir.

   Bachelor in Architecture Studies olan öğrenciler için potansiyel işler, inşaat ve genişlemenin sabit olduğu endüstrilerin geniş bir kesiminde mevcuttur. Teknik eğitim ve yoğun çalışmalarıyla, bu derece mezunları staj düzeyinde mimarlar, proje yöneticileri, mimari tasarımcılar ve CAD uzmanları olarak görev alabilirler. Öğrenciler, mühendislik ve mimarlık firmalarında veya serbest çalışanlarda çalışabilir veya işlerini yeni bölgelere yaymak isteyen daha büyük kuruluşlar arasında fırsatlar bulabilir. Çoğu bölge doğrudan mimar olarak çalışmak için ek sertifikalar gerektirir, ancak bu derecedeki öğrenciler bu sertifikaları bir ila iki yıl daha tamamlayarak tamamlayabilirler.

   Bazı çevrimiçi programlar, öğrencilerin kendi evlerinin konforundan Mimarlık Çalışmaları Lisans bölümlerinin tümünü veya önemli bölümlerini tamamlamalarını sağlayabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.