Keystone logo

17 Lisans programlar içinde Medya ve Tasarım 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim
 • Medya
 • Medya ve Tasarım
Çalışma alanları
 • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (17)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Medya ve Tasarım

  Bir lisans 'ın derecesi genellikle belirli majör önemli genel sınıflar ve kurslar yoluyla mesleki kariyer için hazırlar. Bu derecesini tamamlamak için üç ila yedi yıl sürebilir.

  Medya ve Tasarım lisans nedir? Bu lisans öğrencileri bilgisayar ortamında tasarım teknik bilgi vermek için eller tecrübesi ile sınıf içi öğrenme birleştirir. Programın özelliklerini kurumu bağlıdır, ancak birçok proje yönetimi, gelişimsel teori ve üretim sürecine odaklanmak. Bu derecesi için gerekli kursları dijital medya, dijital düzen ve tasarım, gelişen teknolojiler, hareketli grafikler, kamera ve görüntü, medya hikaye anlatımı ve grafik tasarım ve sanat yazma, gelişmiş illüstrasyon içerebilir.

  Bu tamamladıktan sonra, öğrenciler interaktif ve etkin videolar, animasyonlar ve grafikler hem yaratmak mümkün olacaktır.Bu beceriler hareketli grafik, üretim, oyun, video ya da tasarım büyüyen alanları içinde orta yönetim işleri giriş seviyesi pozisyonlara yol açabilir.

  Bu lisans sizin için doğru olup olmadığını anlamaya çalışın gibi, ders dikkate almak gerekir. tipik maliyeti okulu size dersleri almak ve kaç sınıfları bir dönem boyunca sürebilir nasıl yaşadığı, bulunduğu yere göre değişir.

  Medya ve Tasarım alanında lisans ile, çeşitli alanlarda bir iş bulabilirsiniz. Bazı öğrenciler bu tür sanat yönetmeni, proje yöneticisi, web tasarımcısı, video düzenleyici, multimedya uzmanı, oyun tasarımcısı, animatör, grafik tasarımcı, reklam sanatçı ve iletişim müdürü olarak başlıklar ile sonuna kadar. ile sona tam pozisyon uzmanlık, önceki deneyim ve kariyer hedefleri bölgenizdeki bağlı olabilir.

  Eğer lisans programı sizin ve kariyer hedefleri için uygun olduğunu anlamaya sonra, bir okula başvurmanız gerekir.Neyse ki, başvuru süreci oldukça basittir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.