Keystone logo

32 Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Medya Medya Teknolojisi 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim
  • Medya
  • Medya Teknolojisi
Çalışma alanları
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (32)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Medya Medya Teknolojisi

lisans genellikle lisans eğitimi verilen en yüksek ödül. Bu programdan mezun kariyer pozisyonlara taşımak ya da daha fazla akademik ödüllere doğru çalışmayı tercih edebilir ya. lisans programı, genellikle tamamlamak için yaklaşık dört yıl sürer; mezunları çalışma kendi seçtikleri alanda 120 dönem kredisi almak.

Medya Teknoloji lisans nedir? Bu program dijital medya sistemleri için kullanılan teknoloji bir temel sağlayarak odaklanır. Bu interaktif medya, dijital içeriklerin dağıtımı, medyayı analiz üretiminde kullanılan teknolojiler, ve interaktif medya nesil içerir. Mezun öğrenciler, dijital medya desteklemek için kullanılan çeşitli donanım ve yazılım sistemleri anlamak. Mezunlar dijital medya projeleri geliştirmek edebiliyoruz.

Yaratıcılık ve üretim üzerinde durularak, bu programda kurs bir pratik elektronik mühendisliği vakıf, bilgisayar bilimi ve dijital medya teknolojisi ve programlar, içerik, grafik, ve medyanın yaratıcı gelişimine odaklanarak hem hazırlar. Mezunlar sürekli gelişen medya sektöründe yerine getirilmesi ve heyecan verici kariyer katılmaya hazırız.

Bu lisans programına katılım maliyetleri bu okulların farklı ülkelerden çok sayıda bulunan, özellikle de bir okuldan diğerine değişebilir. Harç ve ücretleri ile ilgili özel bilgiler için, ilgilenen bireylerin seçtikleri okullara başvurmalısınız.

dijital medya endüstrisi hızla değişiyor ve gelişiyor. Yaratıcı İnternet geliştirme, oyunlar, ve bilgi sistemleri sağlayabilir bireyler için talep çok şu anda yok.Bu programın mezunları büyük medya şirketleri, internet şirketleri, ve multimedya işletmeler ile kariyer bulabilirsiniz. İş başlıkları Dijital Medya Uzmanı, Dijital İçerik Yapımcı, Dijital Kampanya Uzmanı, Görsel İşitsel Üretim Uzmanı, Dijital İçerik ve Medya ve Pazarlama Müdürü Direktörü bulunur. Kariyer heyecanlı ve sürekli değişen iş deneyimleri söz veriyorum.

Bu programa katılan ilgilenen varsa, program listesinde sizin okullaşma seçenekleri bakmak. Okullarla irtibata kurşun formları kullanın. Daha fazla bilgi için, aşağıda programınız için arama ve kurşun formu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla irtibata uygundur.