Keystone logo

1 Lisans programlar içinde Macera Sporları 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Spor ve Egzersiz Çalışmaları
 • Spor Çalışmaları
 • Macera Sporları
Çalışma alanları
 • Spor ve Egzersiz Çalışmaları (1)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Popular degree type

  Popular study format

  Popular education type

  Lisans programlar içinde Macera Sporları

  Bir burs öğrencisinin lise diplomasına sahip olması durumunda, lisans programına girmek mümkün olabilir. Bu lisans derecesi, genellikle, öğrencinin sürdürdüğü ilk üniversite düzeyinde akademik ödüller arasında yer alır. İşlemi bitirmek ortalama dört yıl sürebilir.

  Macera Sporunda Lisans Diploması Nedir? Bu lisans öğrencileri sırt çantası, beyaz su rafting, yürüyüş, kayak ve diğer macera sporları için lider, eğitici ve rehber olmaya hazırlamak için tasarlanmıştır. Bazı üniversiteler, öğrencilerin bir odaklanma sporu seçmesine izin verebilirken, bazıları çok çeşitli macera sporlarını kapsayabilir. Gerekli dersler; alan yönlendirmesi ve eğitimi, macera sporlarında profesyonel hazırlık, backcountry-living becerileri, açık hava eğitimi, macera sporlarında günlük kaydı ve macera sporlarında risk yönetimi olabilir.

  Bachelor in Adventure Sports programı, öğrencilerin liderlik, yönetim ve iletişim becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Bir macera sporu rehberi olarak, bir kişi çeşitli gruplara liderlik edebilir, potansiyel olarak tehlikeli bir macerayı yönetebilir ve başkaları ile iletişim kurabilir. Bu beceriler daha yüksek maaşa neden olabilir, aynı zamanda bir kişinin kişisel hayatında başarılı olmasına yardımcı olabilirler.

  Başvuru sahipleri, genellikle, bir programın öğreniminden önce neler olacağını bilmek istemektedirler. Maliyeti etkileyen birçok faktörden dolayı, insanlar için bir tahminde bulunmak için doğrudan bir okulla iletişime geçmek en iyi yöntem olabilir.

  Macera Sporunda Bir Lisans ile mezun olduktan sonra kişinin ne tür bir işi olabilir? Bazı öğrenciler, rekreasyon liderleri, etkinlik uzmanları, kamp danışmanları, tur rehberleri, spor öğretmenleri veya macera sporu işletmeciliği yöneticileri olmaya devam edebilir. Mezunların biraz farklı bir alana gelme ihtimali de var. Örneğin, akademisyenler devredilebilir yeteneklerini bir gazeteci, girişimci veya siyasetçi olarak kullanabilirler.

  Bu tür program dünyadaki üniversitelerde mevcuttur. Hatta çevrimiçi olarak da olabilir. Daha fazla bilgi için aşağıdaki programa bakın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.