Keystone logo

63 Lisans programlar içinde Müzik Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Sahne Sanatları
  • Müzikoloji
  • Müzik Yönetimi
Çalışma alanları
  • Sahne Sanatları (63)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Müzik Yönetimi

Dünyada Üniversiteler başarıyla lisans programını tamamlayan öğrencilere lisans 'ın derecesi. Çalışmanın bu tip uzunluğu genellikle dört yıl sürer. Bir lisans 'ın derecesi yüksek öğretime devam öğrencilerinin akademik başarısını gösterir. Hem Bachelor of Arts and Science derece Lisans 'ın önemli seçilen öğrencinin bağlı sundu edilir.

Müzik İşletme lisans nedir? Müzik İşletme A Lisans müzik endüstrisinin birçok yönlerini kapsar. Bu kurslara kayıt olanlar gibi pazarlama, yönetim, bütçeleme, yasal konular, dijital medya gibi müzik ve iş ile ilgili konularda, çeşitli öğrenirler. Müzik dünyasının ilgili tarihi de öğretilmektedir. müzik endüstrisinin iç işleyişini bugün 'ın dünyasında nasıl işlediğini anlamak için analiz edilir. Konsantrasyonlarının bazı alanları plak oluşturma, etkinlik yönetimi, sanatçı yönetimi ve yayıncılık bulunmaktadır.

Müzik İş bir lisans Kazanç gerekli bilgi ve müzik endüstrisine gezinmek için nasıl becerileri ile donatmak başarılı kariyer için hazırlar.

Bir üniversitede kayıt geldiğinde Öğrenim daima sorunun bir konudur. Müzik İş bir lisans sunan dünya çapında kurumların çok sayıda vardır çünkü maliyetler ve ücretler değişebilir.

Bu programın mezunları müzik endüstrisi profesyonelleri olarak başarılı mevkilere gidin. Bazıları kendi plak geliştirmek veya mevcut olanları için çalışmak üzere işe almak. Sanatçı yönetimi pek çok mezun aldıkları bir kariyer fırsatı olduğunu. Bir sanatçı yönetme müzikal sanatçı temsil terfi, koçluk, rezervasyon ve genel kapsar. Diğerleri bantlar ya da plak için yayıncılar, dağıtıcılar, ya da pazarlamacılar olur. Tüm müzik iş kariyer mezunu kullanma becerilerini koymak için fırsat ve bilgi vermektir.

Müzik Business Bachelor kazanmak isteyen bir öğrenciyseniz, bu 'ın bilge biraz daha odaklı arama yapmak için. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.