Keystone logo

55 Lisans programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Mühendislik Mühendislik Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Mühendislik Çalışmaları
  • Mühendislik
  • Mühendislik Yönetimi
Çalışma alanları
  • Mühendislik Çalışmaları (55)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Mühendislik Çalışmaları Mühendislik Mühendislik Yönetimi

Mühendislik yönetimi bir lisans sosyal uygulamalar ve ramifications analizi ile mühendislik teknik tarafı bilgisini birleştiren bir lisans programına devam etmek isteyen öğrenci için olabilir.

Ortaöğretim sonrası derece programları araştırma yaparken, bir öğrenci Mühendislik Yönetimi lisans nedir, sorabilir miyim? Çalışmanın Bu ders iş yönetimi becerileri ile mühendislik deneyimsel bilgi eritme yönelik sınıfların geniş bir temel sunmaktadır. Tipik bir müfredat gibi hesap, fizik ve kimya gibi matematik ve fen dersleri içerebilir. Muhasebe, işletme finansmanı, maliyet kontrolü, ekip oluşturma ve kritik sistem analizi yanı bir odak olabilir. Bir lisans kursu, inşaat, mekanik ve elektrik mühendisliği liderlik pozisyonları için mezun hazırlamak olabilir.

Lisans programının bu tür bir birincil yararı gelecekteki kariyer uygulaması için aralık ve esneklik olabilir.Yönetim teknikleri ve analiz derin bir anlayış ile mühendislik pratik uygulamalı eğitim harmanlayan sanayi genelinde programın bu tür geniş itiraz ödünç verebilir.

kabul ve harç ile bağlantılı ücretleri programa bağlı olarak farklı olabilir. maliyetleri hakkında bilgi edinmek için en iyi yolu doğrudan kurum başvurmaktır.

lisans mühendislik yönetimi ile mezun bir kalite güvence yöneticisi, üretim mühendisliği yöneticisi, sistem mühendisliği yöneticisi ya da değer mühendisliği yöneticisi olarak, proje yönetimi alanında kariyer yolu başlamak için hazır olabilir. Birçok fırsat yanı profesyonel lisans ve sertifika eğitimi vardır. Mühendislik yönetimi bir derece proje analiz, operasyon veya kalite kontrol bir pozisyon için ideal olabilir. Bir eleştirel düşünme ve iletişim arka plan satış, pazarlama veya insan kaynakları alanında kariyer için yararlı olabilir.

Mühendislik yönetimi bir derece kariyer uyarıcı çeşitli yolları açabilir. Bu yaratma ve olumlu etkisi ile üretim teknikleri sürdürmeye hizmet sert bilim ve iletişim becerilerini köprü isteyen öğrenciler için uluslararası bir önemi vardır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.