Keystone logo

14 Lisans programlar içinde Mühendislik Tasarımı 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Mühendislik Çalışmaları
  • Mühendislik Tasarımı
Çalışma alanları
  • Mühendislik Çalışmaları (14)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Mühendislik Tasarımı

Mühendislik tasarımı alanında kariyer düşünen Aday öğrenciler matematik ve fen ve teknoloji güçlü bir ilgi güçlü arka büyük olasılıkla olacaktır. Mühendislik öğrencilere kariyerlerinde birçok farklı yönlere hareket imkanı verecek şekilde geniş bir alandır.

&nbsp

Mühendislik Tasarım lisans nedir? Bu tasarım, imalat, teknoloji ve ürün geliştirme sağlam bir topraklama öğrencilere sağlar ortaöğretim sonrası lisans programıdır. Bir mühendislik tasarımı derece takip Öğrenciler yeni ürünler ile geliyor ilginizi çekebilir. Çoğu problem çözme zevk yaratıcı bireyler vardır. Kendi kariyerleri, onlar üretim süreci başlamadan önce prototipleri ile çalışarak tasarımlarını gidermek. Onlar da tam olarak gerçekleşmiş ürünlere kendi tasarımlarını tercüme edecek çizim mühendis ve diğerleri ile birlikte çalışabilir.

&nbsp

Bir mühendislik tasarımı derecesini elde tasarım mühendisliği teorik ve pratik yönleriyle hem de güçlü bir temel ile öğrenci sağlar. Öğrenciler genellikle nihai üretim ilk görselleştirme aşamasında yeni bir ürün getirmek için gerekenlere öğrenirler. Onlar problem çözme becerilerini ve nasıl diğer ekip üyeleri ile etkileşim öğrenebilirsiniz.

&nbsp

Bu derecesini elde Maliyetleri, okul üzerine programı ve yaşam düzenlemeleri uzunluğu bağlı olarak değişir. Bir lisans alınması normalde beşinci yıl seçeneği sunan bazı üniversiteler ile dört yıl sürer. Dikkatli bir araştırma en iyi öğrenci uygun bir program seçerek sağlayacaktır.

&nbsp

Bir mühendislik tasarımı derecesi ile mezunları için kariyer fırsatları vardır. Öğrenciler imalat, biyoteknoloji, video oyun, çevre mühendisliği ve hatta uzay mühendisliği alanlarında ürün tasarım mühendisleri olarak işe yarayabilecek.Mezunlara hitap olabilecek diğer bazı disiplinler, insan sistem mühendisliği ve ses mühendisliği vardır. Bir tasarım mühendisinin rolü pek mezunları iş tatmini artan bir fikir verir yaratıcı bileşeni vardır.

&nbsp

Aday öğrenciler, bu derece elde etmek dünya seçeneğiniz var. Ayrıca, onlar çevrimiçi bir kısmını ya da muhtemelen kendi sınıflarının tüm alabilir bulabilirsiniz. Uzaktan öğrenme düşük maliyet ve esneklik avantajları sunuyor. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.