Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 14 Lisans Dereceleri içinde Lüks Yönetimi 2023/2024

14 Lisans programlar içinde Lüks Yönetimi 2023/2024

genel bakış

Lisans derecesi ile, bireyler, ileri eğitim fırsatları takip tatmin edici bir kariyer doğrudan hareket, ya da zaten daha büyük mesleki başarı için uygun hale hazırlanır. programlar genellikle ders çalışma dört yıl gerektirir. Bu lisans programlarına bireylerin seçtikleri sektöründe tecrübeli olmak gerekir temellerini.

Lüks Yönetimi lisans nedir? Bu program moda, perakende ve otel yönetimi gibi alanları kapsamaktadır. Programlar genellikle lüks mallar ve moda yönetimi, yanı sıra lüks hizmetler odaklanmak. Öğrenciler turizmde en etkili yöntemlere ya da yeni moda perakende satış maruz kalabilir. Onlar eller eğitim öğrenim gördükleri eğitim modellerini pekiştirmek için verilmektedir. Dersler öğrencilerin kariyer tercihlerine doğrudan odaklanmış genel eğitim gereksinimleri ve sınıfları içerir.

Lisans derecesi ile, pek çok mezun işgücünün doğrudan taşımak için hazırız. Akranları bazı derecesi olmadan iş aramak olsa, programını tamamlamış olanlar genellikle yönetim pozisyonlara doğru hareket edebilir. Stajlar fırsatlar mevcut öğrenciler profesyonellerin kendi ağ oluşturmak için sık sık kullanılabilir.

Bu programlara katılan maliyetleri doğal olarak değişir. Özellikle uluslararası sınırların ötesine Okullar ve eğitim kurumları, farklı öğrenim programları kurmak. İlgilenen bireyler ücreti bilgileri doğrudan okullara başvurmalısınız.

Mezunlar lüks endüstrisinin pazarlama, satış ve markalaşma alanlarında görev bulabilirsiniz. Diğer pozisyonları moda editörü, sergileme, tasarım, illüstrasyon, tekstil, ürün geliştirme, otel yönetimi ve lüks marka yönetimi içerir.Diğerleri otellere ilgili çalışma yönetmek dekora altındadır Bazı mezunlar anti-sahtecilik odaklanarak istihdam edilmektedir. Bazı uzmanlar araştırmalar moda trendleri satış ve diğerleri odaklanmak.

Hiç lüks yönetimi alanında kariyer olarak kabul varsa, program listesi bakarak sizin için eğitim olanakları mevcut inceleyebilirsiniz. Sen okulları temas sürecini kolaylaştırmak basit kurşun formları bulacaksınız. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Yönetim çalışmaları
 • Lüks Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (14)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı