Keystone logo

4 Lisans programlar içinde Lüks Pazarlama 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Pazarlama Çalışmaları
  • Pazarlama
  • Lüks Pazarlama
Çalışma alanları
  • Pazarlama Çalışmaları (4)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Lüks Pazarlama

Bir üniversite Binbaşı'nın reçete kurs başarı ile tamamlayan öğrenciler genellikle lisans derecesi verilir. Bu diploma kendi binbaşının alanına hakimiyetini temsil eder ve nitelikli mezunlar iş aramak ya da, isterlerse, lisansüstü çalışmaya devam edebilirsiniz.

Lüks Pazarlama bir lisans nedir? Böyle markalaşma, ürün geliştirme, satış ve tabii ki, pazarlama gibi kavramlarla öğrencilerin aşinalık geliştirir disiplinlerarası bir lisans programıdır. lüks mallar üzerinde vurgu high-end ortamlarda ve projelerde kariyer öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır. müfredat olabilir Dersler moda giriş, pazarlama ilkeleri, tasarım lüks ve değer temelli satış teknikleri içermektedir. Bunların her biri lüks sektörlerde gerçekleştirmek için öğrencilerin yeteneklerini geliştirme esastır.

Lüks Pazarlama Lisans değeri yüksek tabanlı endüstrilerin sözleşmeler ile tanımak ve onları bu tür ortamlarda iyi katkıda hazırlayarak öğrencilere yarar. Programda vurgulanmıştır genel pazarlama becerileri de işe yöneticileri genellikle cazip nitelikleri kazandırmak.

Lüks Pazarlama bir lisans maliyeti size katılmak isteyen ve nerede bulunduğu okul da dahil olmak üzere bir dizi faktörden tarafından belirlenir. senin harcamaların en iyi tahmin almak için, kayıt bürosuna gelen bir temsilcisi ile temasa.

Bu derecesi ile Birçok mezun moda sektöründe kariyerlerine devam. lüks değer ve pazarlama teknikleri konusunda mezunu'nın kesişen vurgular bu bilgi anlayışlı ortakları aramak lüks marka işverenler için bir varlık öğrencilere olun.Böyle sanayi aralığında high-end işverenler de marka yöneticisi, pazarlama müdürü veya kampanya tasarımcısı olarak pozisyonlar için kendinizi nitelikli bulabilirsiniz.

online Lüks Pazarlama bir lisans kazanç ilgilenen varsa, böyle bir programı sunabilir bazı okullar vardır. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.