Keystone logo

18 Lisans programlar içinde Kozmetoloji Çalışmaları 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Kozmetoloji Çalışmaları
Çalışma alanları
  • Kozmetoloji Çalışmaları (18)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Kozmetoloji Çalışmaları

Bir lisans lisans eğitimi giriş seviyesidir. Birçok durumda, öğrenciler konu gibi bilim veya İngilizce olarak okumak için seçin. Bir lisans aynı zamanda bir öğrenci hemen çalışmaya başlamak için izin, bir hands-on alanında alınabilir.

Kozmetik bir lisans nedir? Öğrenciler, deri, tırnak ve saç bakımı ve makyaj uygulaması olarak kozmetoloji ayrıntılarını öğrenmek. Onlar stil ve saç bakımı ve bu tür yüz bakımı, pedikür ve manikür olarak tedavileri veren uzman olmak. Ayrıca, öğrenciler bir salon çalıştırmak ve iş ilkelerini uygulayarak iyi nasıl çalıştırılacağını öğrenmek. Programı tamamlayan öğrenciler lisanslı kozmetik uzmanları olmak edebiliyoruz.

Kozmetik bir lisans yeni, etkileyici saç yoluyla güçlendirirken insanlarla yakından çalışma fırsatı sunuyor. Mezunlar ayrıca bir gün kendi salonları kendi gibi, yukarı taşımak için birçok fırsat bulacaksınız.Öğrenciler ayrıca aldıkları dersler sayesinde iyi bir iş ve yönetim becerileri öğrenirler.

kozmetoloji programlarının maliyetleri seçilen okul bağlı olarak değişir. Özel bir öğrenci akşam ve online sınıflar ile iki yıl içinde bir program bitirmek ve böylece tasarruf olabilir. seçmeden önce, öğrenciler bir program eğitim hedefleri karşılamak emin olmak için kapsamlı bir araştırma yapmalıdır.

Mezun olduktan sonra, öğrenciler çeşitli yerlerde iş bulabilirsiniz. Onlar kuaför, stilistler ve renklendirme olarak salonları çalışmayı tercih edebilir. Onlar da salonlar yüz ve manikür vererek çalışabilir. Seçenekler salonların dışında ayrıca öğrenciler için mevcuttur. Öğrenciler, güzellik ve cilt bakım ürünleri ile çalışmak veya cenaze salonları yeni ölmüş stil için işe yarayabilir. Ayrıca, tırnak teknisyenleri bir dermatolog veya Podiatrist ofiste çalışan ve hijyenik pedikür sunabilir.

Pek çok online seçenekler kozmetoloji programlar için kullanılabilir.Yeni bir kariyere başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.