Keystone logo

9 Lisans programlar içinde Tasarım Çalışmaları Kostüm Tasarımı 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Tasarım Çalışmaları
 • Kostüm Tasarımı
Çalışma alanları
 • Tasarım Çalışmaları (9)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Tasarım Çalışmaları Kostüm Tasarımı

  Kostüm Tasarımı A Lisans aşamasında ve film için kostüm üretiminde bir kariyer isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Bu lise sonrası derecesi aynı zamanda aydınlatma, sahne ve makyaj gibi çakışan alanlar okurken öğrencilerin giyim ve tekstil tarihinin temellerini öğrenmek için olanak sağlar.

  &nbsp

  Prospektif kostüm tasarım öğrencisi olarak,, Kostüm Tasarımı dalında lisans nedir merak etmiş olabilir? Normalde, bu tiyatro yapımları setinde yer alan diğer profesyonellerle işbirliği öğretir çalışma sekiz dönemlik bir ders olup. Öğrenciler tasarımları için bir laboratuvar olarak okulun tiyatro yapımları kullanın. Onlar mezun zaman, öğrenciler yarattığı tasarımları tam portföylerini olabilir.

  &nbsp

  Kostüm tasarımı bölümünden öğrencilere hayata kendi tasarımları getirmek şansı elde ederken, bir tiyatro üretimin tüm bileşenlerinde hands-deneyim kazanmak için fırsat tanıyor.Öğrenciler çizim, tasarım, dökümlü ve diğer ilgili alanlarda becerilerini geliştirebilirler. Onlar da öğrenim boyunca profesyonel geribildirim yararı olabilir.

  &nbsp

  Bu derecesini elde maliyeti, öğrenci, programı ve yaşam düzenlemeleri uzunluğunu eğitimi seçen nerede gibi faktörlere bağlı olarak değişir. Aday öğrenciler kendilerine en uygun bir program seçmek için kendi araştırma yapmak gerekir.

  &nbsp

  Gerçek yapımları için tasarımı tamamlanmış bir portföy ve deneyim: kostüm tasarımı programı tamamlayan bireyler alanına girmek için gerekli en kritik öğeler olabilir. Bir sonraki adım, bir okul ortamı dışında deneyim kazanmak için bir tiyatro ile bir staj kabul etmek olabilir. Mezunlar ayrıca gardırop asistanı olarak giriş seviyesi iş bulmak, ya da topluluk tiyatro düzeyinde kostüm tasarımcısı olarak işe yarayabilecek. Deneyim kazandıkça devam ederken, mezunlar olasılıkla daha büyük yapımları için hareket edecek.

  &nbsp

  Dünya çapında kostüm tasarımı eğitimi için birçok fırsat vardır. Çalışmanın bu ders eller çok olduğundan, öğrenciler olasılıkla kampüs kendi sınıflarının en katılacak. Ancak, onlar sınıf ve çevrimiçi çalışmanın bir kombinasyonu yoluyla kendi gereksinimleri bazı karşılamak bulabilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.