Keystone logo

45 Lisans programlar içinde Sahne Sanatları Müzikoloji Kompozisyon 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Sahne Sanatları
  • Müzikoloji
  • Kompozisyon
Çalışma alanları
  • Sahne Sanatları (45)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Sahne Sanatları Müzikoloji Kompozisyon

Kompozisyon A Lisans müziğinin temeli ve öğrencilerine kompozisyon geçmiş, şimdiki ve gelecekteki umutları aktarmanın güçlü vurgu bir programdır. Bu derece tamamlayan mezunlar kendi müzikal kariyerinde ilerlemek için gerekli becerilere sahip olacak ve birçok farklı yolları iş alanları takip edebilirsiniz.

Kompozisyon bir lisans nedir? Programlar öğrencilerin 'bilgisini geliştirmek ve kompozisyon teknikleri ve fikirler üzerinde odaklanmak müzikal çalışmalar odaklanmak. Dersler kulak eğitimi, müzik tarihi, orkestrasyon, uyum ve müzikal formlar da dahil olmak üzere teorik ve pratik konularda, mevcuttur. Bir popüler kurs, kompozisyon teknolojisi, elektronik stüdyoları ile ilgili ekipmanlar, kavram ve teknikleri bir çalışma sağlar. Piyano ve diğer enstrümanlar, seçmeli konuları ve müzikal estetik çalışma sınıfları da vardır.

Bu lisans programı tamamladıktan ile ilgili pek çok faydaları vardır.Öğrenciler hem kişisel hem de profesyonel onlara yardımcı olabilir bilgi ve becerileri kazanacaktır. Onlar müzikal değerlendirme için kendi yeteneklerini ve teknikleri geliştirmek, yanı sıra güven, kendini ifade ve performans yetenekleri geliştirmek için fırsatlar sağlanacaktır.

Kurs ücretleri ve kayıt masrafları seçilen kurum ve öğrenci çalışma istediği ülkeye göre değişir. Ilgilenenler daha fazla bilgi edinmek için belirli bir kurum başvurmalısınız.

Bir lisans 'ın derecesi bileşiminde kazanılan zaman, mezunlar çeşitli alanlarda ve disiplinlerde kariyer fırsatları bulabilirsiniz. Birçok mezun başarıyla müzik eğitiminde iş bulmak. Ancak bantlar veya diğer müzik kuruluşlarda performans ses kaydı çalışan ve radyo ve televizyon bile fırsat dahil olmak üzere birçok diğer iş seçenekleri vardır.Bu derece, eğitmek müzikal organizasyonlar yönetmek, eğlendirmek, oluşturmak, ya da profesyonel gerçekleştirmek için becerileri ile sağlayabilir.

Yoğun bir program ile öğrenciler için, çevrimiçi sınıflar mevcuttur. Birçok üniversite ve kurumların uzaktan eğitim modülünde sınıfları sunuyoruz. Tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak ders almak için bir seçenek de vardır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.