Keystone logo

14 Lisans programlar içinde Kentsel Gelişim 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Mimarlık Çalışmaları
 • Kentsel Gelişim
Çalışma alanları
 • Mimarlık Çalışmaları (14)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

   Lisans programlar içinde Kentsel Gelişim

   Bir lisans iş piyasası için kendinizi hazırlamak önemli bir unsurdur. Birçok işveren neredeyse tüm pozisyonlar için bir tür lisans gerektirir. Bu derece kentsel gelişim de dahil olmak üzere çalışma hemen hemen her alanda, verilebilir.

   Kentsel Kalkınma lisans nedir? Bu tür şehir ve kasabalarda gibi kentsel alanlarda, arkasında planlama, tasarım ve teori etrafında tabanlı bir derecesidir. Kurs verimliliği, konfor ve erişim kolaylığı sağlamak üzere inşa nasıl kentsel alanlarda temellerini öğretir. Kurs tarih ve planlama, tasarım, istatistik, arazi kullanımı hukuk, ekonomi ve planlama uygulama teorisini içerir. O da iyi planlanmış kentsel alanları oluşturmak dahil diğer birçok yönleriyle içerebilir.

   Kentsel Gelişim bir lisans ulaşmak için birçok farklı faydaları vardır. En önemlisi, bu bilginin çok yönlü genişliği ile alana girmek için izin verir. Eğer alanda bir iş almak için bu kolaylaştırır.

   Bu derece maliyeti çok farklı ölçütlere göre değişir. Sizin ikamet, seçtiğiniz okul ve o okulun yeri fiyatını etkileyebilecek faktörlerdir. Belirli okullar ile kontrol etme derecesi için doğru bir fiyat almak için en iyi yoldur.

   Kentsel Gelişim A Lisans birçok heyecan verici kariyer yol açabilir. Şehir plancısı ve kentsel tasarımcı dahil Kariyer kendileri şehirler gibi çeşitlidir. Bu alan insanlar, hükümetler, kamu hizmetleri, acil hizmetler ve fiziki altyapı kentleşmenin etkileri ile yakından ilgilidir gibi, bu alan yerleşim, mahallelerde ve tüm kentsel alanların planlama veya tasarım içeren kariyer ilgilenen herkes için harika. Ne olursa olsun seçtiğiniz uzmanlık ne, mevcut muhtemel pozisyonlar vardır.

   Lisans ders sunan tüm dünyada programları vardır. Pek çok okul uzak bölgelerde öğrenciler için yararlı olabilir online derslere sunuyoruz.Kentsel Kalkınma lisans size ilginç geliyorsa, sizin aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.