Keystone logo

54 Lisans programlar içinde Kamu Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Yönetim çalışmaları
 • Kamu Yönetimi
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (54)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Kamu Yönetimi

  Bir lisans bir kolej veya üniversitede çalışma bir lisans dersi tamamlayan öğrenciler için parlak bir başarıdır. Genellikle tamamlamak için üç ile dört yıl arasında sürer ve lisansüstü düzeyde daha fazla çalışma ile takip edilebilir.

  Kamu Yönetiminde bir lisans nedir? Bu program kamu sektöründe düzenlenen yönetici pozisyonunda odaklanır. Böyle bir programında yer alan dersler, disiplinler arası olması ve bu tür erişme Kamu Hizmetleri, Politikasına Giriş ve Devlet İdaresi olarak derslere içerebilir. sınıfta öğrenme ek olarak, derecesi de öğrencilere bir hands-on ortamda daha fazla becerilerini geliştirmek için bir fırsat verir pratik bir bileşeni içerebilir. Bu deneyimsel öğrenme büyük ölçüde konu alanında öğrenci ve bilemek uzmanlığı yarar olabilir.

  Kamu Yönetiminde Lisans kamu politikası ile aşinalık liderlik becerilerinin gelişimine kadar uzanan avantajlar sunuyor.kombinasyon halinde, bu nitelikler kariyer ve fırsatların bir dizi mezunları donatmak.

  Her üniversite tarafından tahsil harç ve ücretleri bir dizi faktöre bağlıdır. maliyet ne olacağını hesaplamak için, size bu derece kazanmak istiyoruz okulda kabul ofisi başvurmalısınız.

  Mezun olduktan sonra, size lisans sektörlerde bir dizi pozisyonları ile ilgili olduğunu göreceksiniz. Kamu Yönetiminde bir lisans öğrencilerin liderlik becerilerini geliştirir, çünkü birçok ayarlarında yönetim pozisyonları için iyi bir uyum olabilir. Eğer kamu sektörü içinde çalışmak ve onun verdiği ölçüde derecenizi kullanmak amacı ise, sosyal çalışma ve toplum sosyal yardım işler size muhtemelen itiraz edecek. Sizin nitelikleri ve uzmanlığı da, muhtemel işverenlere hitap edecek. Eğer farklı şekilde derecesini kullanmayı seçerseniz, ancak, ilgi alanlarıyla alakalı bir alanda çalışma danışmanlık veya eğitim takip edebilirsiniz.

  Online dersler aracılığıyla Kamu Yönetiminde bir lisans kazanmak mümkün olabilir. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.