Keystone logo

19 Lisans programlar içinde Kamu Politikası 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Hukuk Çalışmaları
  • Politika
  • Kamu Politikası
Çalışma alanları
  • Hukuk Çalışmaları (19)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Kamu Politikası

Hem eğitimsel ve profesyonel, birçok fırsatlar açabilirsiniz lisans programının başarıyla tamamlanması. Bu lisans programlarına giriş için önünü açıyor ve kendi kariyerlerinde daha fazla ilerleme için profesyoneller hazırlar. Bu programların çoğu kendi seçtikleri kariyerlerinde doğrudan taşımak için hazırlar.

Kamu Politikası alanında lisans nedir? Ne konular bu programda kaplıdır? Öğrenciler maddi politika konularında bir alanda kullanılan analitik becerileri bir anlayış kazanmak. Öğrenciler, kamu politikalarını etkileyecek, siyasal, sosyal ve kültürel ortamlarda bu becerileri uygulamak için öğrenirler. Kurslar çevre politikası, küresel siyasi ekonomileri, kentsel planlama ve politika, enerji politikaları, bilgi ve iletişim, ve siyaset ve kamu politikasını içerebilir.

Kamu politikası ve nasıl politika süreci neyin net bir anlayış geliştirmek gibi bu program yarar katılan öğrenciler.Onlar farklı bakış açılarının bir dizi çağdaş kamu politikalarını görüntülemek için teşvik edilir. Öğrenciler metodolojileri ve kamu politikası ek alanlara tanıtıldı gibi, mezun olduktan sonra bir kaynak olmaya devam edecektir uzmanları ile temas.

programına kayıt yaptıran maliyetleri okuldan okula farklılık gösterir. Bu, uluslararası sınırlar arasında yer alan okullar için özellikle doğrudur. Eğer harç ve ücretleri hakkında bilgi almak isteyen varsa, doğrudan okulları başvurun.

Mezunlar farklı ortamlarda bir dizi iş bulmak. Bu pozisyonların bazıları farklı kuruluşların bir dizi ulusal güvenlik, uluslararası hizmet, dışişleri, siyasi danışmanlık, hükümet ofisleri ve personel pozisyonları içerir. İş başlıkları Hükümet Yönetici, Kar Amacı Gütmeyen Yöneticileri, Yasama Çalışanlar, Politika Analisti ve Stratejik Planner içerebilir.program dahilinde çeşitli fırsatlar onların çalışmalarını tamamlamadan önce mezunları kariyerine odaklanmak için izin verir.

Eğer kamu politikasının dinamik ve etkili bir dünya girerek ilgilenen varsa, program listesinde yoluyla mevcut eğitim olanakları bazılarına bir göz atın. Daha fazla bilgi almak için kurşun formları kullanın. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.