Keystone logo

15 Lisans programlar içinde Küresel Yönetim 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Yönetim çalışmaları
 • Küresel Yönetim
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (15)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Küresel Yönetim

  Bir lisans genellikle üniversite öğrencileri seçmek ilk lise sonrası bir programdır. Birçok işletme ve işveren, bir lisans gerektirir gibi, öğrencilerin kazanmak için umut kariyer için hazırlamak için programlar kullanın. programlar genellikle tamamlamak için yaklaşık dört yıl sürer.

  Küresel Yönetimi lisans nedir? Iş dünyası küresel bir platform, yerel kültürler, iş gümrük anlayışı ile öğrencilere ihtiyacı üzerinde çalışmaya devam ediyor ve diller gibi büyüyor. Bu programda Bireyler muhasebe, pazarlama, işletme yönetimi ve finans alanlarında konuları çalışma olabilir. Onlar da dil çalışmaları, kültürel çalışmalar, toplum ve iş dünyası arasındaki ilişkide üye olabilir.

  Bu lisans programına kayıt yaptıran yararları başarıyla bu sektörde çalışan eğitmenler ve iş liderleri uluslararası iş profesyonelleri için poz, uluslararası operasyonları var yerel firmalar ile staj pozisyonlarını ve erişim içerebilir.

  küresel yönetim programına kayıt ile ilişkili maliyet başka bir okula oldukça farklı olabilir. Harç ve ücretler eğitim kurumları yalan hangi ülkeler tarafından etkilenmiş olabilir. Bir programa katılan ilgilenen olanlar, bilgi için ayrı ayrı okullara başvurmalısınız.

  Mezunlar, uluslararası kariyer erişim hakkına sahiptir. Bunlar genellikle uluslararası düzeyde faaliyet gösteren firmalar ile kendi yerel alanda konumunu bulmak. Bu yolculuk ve birçok farklı ülke ve kültürleri tanımak için fırsatlar ile mezun sağlar. Mezunlar kamu ve özel sektörde iş bulabilirler.Küresel yöneticisi olarak, mezunlar genellikle yabancı müşterilerine ürünlerini Saha ve uluslararası düzeyde insan kaynakları yöneticileri olarak çalışmak için çalışanları eğitmek için fırsat var.

  Bu programda bir öğrenci olma ilgilenen varsa, program listesinde seçenekleri gözden geçirin. Uygun kurşun formu ile, tek tek okullara erişmek. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.