Keystone logo

37 Lisans programlar içinde Küresel İş 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Uluslararası İş Hayatı
  • Küresel İş
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (37)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Küresel İş

Bir öğrencinin başarılı seçtikleri alanda yaklaşık 120 dönem kredisi tamamlandıktan sonra bir lisans verilir. Genellikle tamamlamak için yaklaşık dört yıl sürer lisans akademik programdır. Öğrenciler, genel eğitim sınıfları bir dizi katılmak ve onların muhtemel kariyer belirli konularda onların zaman geri kalanını geçirmek.

&nbsp

Küresel İşletme lisans nedir? Bu programda öğrenciler, kültürel, politik ve fiziksel sınırları boyunca iş uygulamaları incelemek için bekleyebilirsiniz. Onlar, uluslararası işletme stratejileri, sorunlar ve çözümleri, ve pazarlara maruz kalmaktadır. Sınıflar ele konuların bazıları kültürlerarası iletişim ve işbirliği müzakere kullanımına ilişkindir. Uluslararası insan kaynakları odaklanmak da beklenebilir.

&nbsp

Bu programda katılımcılar bilgisine maruz kalma ve hocalarıyla pratik becerileri yararlanabilir.Bunlar genellikle farklı ülkelerde bir dizi okullar ve iş fırsatlarına erişimini ve mezuniyet onlara değerli bir kaynak ağı kurmak olabilir. Bazı öğrenciler staj ve benzeri yerleştirme olanaklarından yararlanacaktır.

&nbsp

küresel iş katılım masrafları okuldan okula ve bir ülkeden diğerine biraz değişebilir. Umut olanlar doğru bilgi elde etmek için doğrudan seçtikleri okullara başvurmalısınız programına kayıt için.

&nbsp

Bir global iş derecesi devlet kurumları ile uluslararası kuruluşlar ile çalışmak için yönetim işleri, fırsatları çeşitli kariyer için pozisyon mezunları koyar ve işler. Mezunlar onlar en iyi başarıyı küresel iş ile aile içi pozisyon kabul ve o örgüt içinde uluslararası pozisyonlara hareket olduğunu görebilirsiniz.

&nbsp

Bir global iş programına katılmak için umut olanlar program listesinde yardımı ile kendi seçeneklerini gözden geçirmelidir. Kısa kurşun formu okullar hakkında bilgi almak prospektif öğrenciye yardımcı olabilir. Başlamak için hazır mısınız? Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.