Keystone logo

6 Lisans programlar içinde Kâr Amacı Gütmeyen Kurumlar 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Yönetim çalışmaları
 • Kâr Amacı Gütmeyen Kurumlar
Çalışma alanları
 • Yönetim çalışmaları (6)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde Kâr Amacı Gütmeyen Kurumlar

  Bir lisans öğrencileri bilim, sanat ya da iş alanlarında kurslar gerekli kümesi tamamladıklarında verilir bir lisans derecesidir. diğerleri yüksek lisans veya doktora derecesi kazanmak için devam ederken Birçok mezun genellikle iş gücü girecek.

  Kar Amacı Gütmeyen bir lisans nedir? Bu program değil, kar amacı gütmeyen bir organizasyon (NPO) yönetmek isteyenler için tasarlanmıştır ve onlar örgütün hedeflerine ulaşmak için tüm ekstra gelir yeniden yatırım öğreneceksiniz. Öğrenciler STK'ların farklı yanı sıra onları yönlendiren ekonomik ve hukuki yönleri hakkında bilgi sahibi olacaktır. Her program değişir, ancak konular vergi durumu, liderlik, planlama, politika, strateji, fon, hesap verebilirlik ve seçmelere hükümleri, temsil, ekonomik faaliyet ve denetim etrafında olabilir.

  Bu diploması Öğrenciler bir hizmet veya yardım örgütü aracılığıyla topluma yardımcı olsun ki fayda sağlayacaktır.Onlar kurulmuş bir örgüt için çalışan ya da kendi başlatmak için hangisini seçerseniz seçin, öğrenciler bir fark yaratmak mümkün olacak.

  Bir NPO derecesi ile ilgili maliyetler başka bir kurumdan büyük ölçüde değişebilir. katılan faktörler okulun yerini ve program süresi bulunmaktadır. Belirli okulları arayarak mali yükümlülüklerini gerekli ne olacağını öğrencilerin öğrenmek için en iyi yoldur.

  Bir NPO derecesi ile Bireyler eğitim, beşeri bilimler ve dinden insan hizmetleri, sağlık ve sosyal değişim eğilimli misyonlarına aralığı kar amacı gütmeyen kuruluşlar çalışmak seçebilirsiniz. Kariyer yolları geliştirme direktörü, yürütme müdürü, bölüm yöneticisi, hizmet veya program lideri ve bağış toplama müdürü içerebilir. Bir girişimci ruhu olanlar da kendileri için önemli olan bir alanda kendi NPO başlatmak isteyebilirsiniz.

  araştırma ve online veritabanı kullanarak şimdi okullar karşılaştırarak başlayın.senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.