Keystone logo

68 Lisans programlar içinde Jeoloji 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Doğa Bilimleri
  • Yer Bilimleri
  • Jeoloji
Çalışma alanları
  • Doğa Bilimleri (68)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Jeoloji

Birçok kişi Geoscience bir lisans keşfetmek için tercih. Bu derece doğal afetler ve çevre mineral ve kayaların üzerinden toprak yapısı ve tarihi jeoloji titiz eğitim, kapsar.

Geoscience bir lisans nedir? Bu mezunu'nın odak kaynak jeoloji ve çevre konularında kariyer planlayan öğrenciler içindir. Birincil hedefleri jeoloji, mühendislik, jeofizik, hidroloji ve çevre biliminin temellerini öğrenme içerir. Bu program teorik jeoloji tabanlı analitik problem çözme yöntemleri, teknikleri ve becerileri vurgular. Bu kaynak sektörlerinde lisanslı profesyonel jeologların, özel danışmanlar haline toprak veya çevre bilimleri lisansüstü çalışmalarını ilerletmek için bireylerin hazırlar. Bu derinlemesine programı öğrencileri profesyoneller, eğitmenler ve akranları ile küresel çalışarak yer bilimleri alanında kendi deneyimlerini geliştirmek için olanak sağlar.

Bu programlar ve çalışmalar onların kariyerlerini ilerleme ve yüksek bir eğitim seviyesinde öğrenmek isteyenler için yararlıdır. kurslar değişebilir, ama olabilir öncelikle yapısal jeoloji, hidrojeoloji, petroloji ve jeokimya merkez. Kurs fizik, coğrafi bilgi sistemleri, ekoloji, evrimsel biyoloji, kimya ve matematik içerir.

Dünyada ve ülke genelinde Kurumlar dersler için değişen maliyetleri. Onların derecesini elde ilgilenen herkes ders ücretleri, kayıt ücretleri hakkında belirli kolej başvurmalısınız ve program hedeflerini karşıladığından emin olmak için.

Yerbilimleri mezunları yüksek talep ve mükemmel kariyer olanaklarına sahip. Böyle bir alan maden arama ve madencilik olduğunu. Bir mezunu ayrıca kömür ve petrol sektörlerinde enerji kaynaklarını çalışabilir. Buna ek olarak, çevresel bilimsel organizasyonlarda danışman, devlet kurumları, akademik kurumlar ve müzeler gibi çalışabilir.Birçok geoscientists aramak ve petrol, yeraltı, metaller ve mineraller gibi doğal kaynakları keşfetmek. Diğerleri korumak ve çevreyi temizlemek için çevre bilim adamları ile yakın bir çalışma.

İlgilenen bireyler fiziksel aktivite derecesini gerçekleştirmeye yönelik temel adımlar atmalıdır. Bizim geniş veritabanı öğrencileri hem coğrafi ve eğitimsel, kendi seçimlerini keşfetmeye başlamak için ideal bir başlangıç ​​noktasıdır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.