Keystone logo

94 Lisans programlar içinde İstatistik bilimi 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Ekonomi Çalışmaları
 • İstatistik bilimi
Çalışma alanları
 • Ekonomi Çalışmaları (94)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde İstatistik bilimi

  Lisans derece 120 dönem kredi tamamlanmasını takiben verilir. Bu genellikle tamamlamak için odaklanmış çalışmanın dört yıl öğrencilere sürer. Derecesi parçası olarak, öğrenciler genel eğitim kurslarına katılmak ve büyük özel alaka ile sınıfları zamanlarının geri kalanını geçirmek. Bu derece genellikle arzu meslekler erişebilir bireyler önce gereklidir.

  İstatistik lisans nedir? büyük matematik ilke ve istatistik kullanılan tekniklerin bir dizi içeren geniş bir odak olabilir. Matematik üzerinde durulacak Zorunlu dersler, matematik, matematik istatistik ve ilgili matematik konularını uygulamalı. Diğer konular öğrencinin kariyer tercihlerine göre finans, ekonomi, emtia piyasası analizi, endüstriyel istatistikleri, kamu politikası istatistiklerini, ve diğerleri dahil olabilir.

  Bu lisans diploması bireylerin mevcut bazı önemli faydaları vardır.Bunlar genellikle tatmin edici kariyer pozisyonları doğrudan hareket edebiliyoruz. Güçlü bir akademik geçmişi olan, mezunları iş olanakları daha değişik ve aynı eğitim geçmişi olmayan akranları için daha kazançlı olduğunu fark edebilirsiniz.

  Bu program ile ilgili maliyetler, bir okuldan diğerine ve özellikle uluslararası sınırlar arasında büyük bir farklılık olabilir. Aday öğrenciler doğrudan okulları irtibata geçerek onların seçeneklerini gözden geçirmelidir.

  Mezun olduktan sonra, bireyler doğal istatistikçiler olarak görev isteyebilir. Bununla birlikte, mevcut olasılıklar vardır. Bunlar otomotiv, ilaç, ve yazılım şirketleri gibi sektörlerde deneme testi ve ürün değerlendirme çalışmalarını kapsar. Bazı mezunlar hükümet pozisyonları, çevre kuruluşları ve ulusal savunma çalışan iş bulmak. fırsatlar yelpazesi çok geniştir ve kişisel seçim bir sürü sağlar.

  Bu program ve kariyer olanakları hakkında daha fazla öğrenmeye ilgi varsa, program listesinde ve beraberindeki kurşun formları bakabilirsiniz. Durumunuza uygun okulları bulmak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.