Keystone logo

6 Lisans programlar içinde İslami Finans 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Ekonomi Çalışmaları
 • Finans
 • İslami Finans
Çalışma alanları
 • Ekonomi Çalışmaları (6)
 • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

  Lisans programlar içinde İslami Finans

  Bir lisans birçok kolej ve üniversite tarafından sunulan bir diploma. Öğrenciler derslerin önceden belirlenmiş bir set yeterlilik göstermeleri beklenir. Çalışmalar genellikle yaklaşık dört yıl içinde tamamlanır.

  İslami Finans dalında lisans nedir? Bu derece öğrencilere bankacılık ve Müslümanlar için önemli olan mali konularda bir anlayış verir finansal çalışmaların özel bir alandır. İslam'ın için geçerli olarak öğrencilerin iş yönetimi tekniklerini yanı sıra bankacılık ve finansman öğreneceksiniz. Öğrencilerin kültür ve dini uygulamalar ve bunların nasıl finans etkileyen bir anlayış kazanmak ve böylece Dersler, matematik, finans, istatistik ve diğer ilgili finansal çalışmaların yanı sıra dini çalışmalar içerebilir.

  İslami Finans dalında lisans Kazanç birçok faydası vardır. küresel ekonomi genişledikçe, bu derece uluslararası birçok kuruluşlarında son derece arzu edilir.İslami finans alanında lisans genişleyen alanı keyfine varacaksınız kazanmak İnsanlar, ilerlemesi için fırsatlar ve küresel seyahat imkanı.

  İslami Finans dalında lisans maliyeti doğrudan kolej ve üniversite ile temasa geçerek tespit edilebilir. Fiyatlar kurumun konumu ve ne kadar bir öğrenci öğrenimlerini tamamlamak için gereken bağlı olarak değişecektir.

  kariyer çok çeşitli İslami Finans dalında lisans tamamlamak insanlar için kullanılabilir. İslam pazarlarda uzmanlaşmış Uluslararası firmaların İslami finans eğitimi sırasında öğrenilen bilgiye sahip insanları işe almak isteyebilir. Yatırım firmaları, bankalar, ulusal hükümetler ve sigorta şirketleri İslami finans iş bulunamadı birçok yerde bazılarıdır. Ürün geliştirme yöneticileri, bankacılık uzmanları ve mali müşavirler bu alanlarda mevcut işlerin bazılarıdır. Öğrenciler gelişimi için fırsatlar elde etmek için daha yüksek bir derece gerekebilir.

  Eğer İslami Finans dalında lisans ilgilenen varsa, çevrimiçi bugün uygulayın. senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.