Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 106 Lisans Dereceleri içinde İnsan Kaynakları Yönetimi 2023/2024

106 Lisans programlar içinde İnsan Kaynakları Yönetimi 2023/2024

genel bakış

Lisans derecesi, tüm dünyadaki üniversitelerin lisans eğitimidir. Tipik olarak, lisans dereceleri kabul dört yıl içinde tamamlanması için tasarlanmıştır, ancak programa bağlı olarak daha kısa veya daha uzun olabilir.

İnsan Kaynakları Yönetiminde Lisans nedir? İnsan kaynakları yönetimi, beşeri sermayenin incelenmesi, yönetimi ve iyileştirilmesidir. Öğrenciler, her boyut ve türdeki organizasyonlarda kullanılan yönetim sistemlerini incelerken, zayıflık alanlarını değerlendirir ve iyileştirme potansiyelini belirler. Öğrenciler, mesleki liderlik ve işe alım becerileri edinmenin yanı sıra, çalışmalarının çoğunu bugünün çalışma dünyasını karakterize eden yasal ve ahlaki manzaraya ayırmaktadır. Programlar genellikle personel yönetimine büyük önem verir ve finansal ve operasyonel yönetim konularında ek çalışmalar yapar.

Bu lisans derecesine sahip öğrenciler genellikle yüksek derecede organize olup, çalışanların yararlarının yönetimi konusunda eğitilmişlerdir ve federal yönetmeliklerde gezinmeye son derecede ustadırlar. Bu beceriler birçok endüstride fırsatı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda öğrencinin duruşunu, ahlakını azaltma ve çatışma yönetimini artırarak kişisel ilişkilerin geliştirilmesine yardımcı olurlar.

Bir lisans derecesinin maliyeti öğrenciler arasında değişir ve birden çok değişkene bağlıdır. Aday okulun iş bulma bürolarına başvurmak, belirsizliklerin çoğunu ortadan kaldırabilir ve öğrencilere kişiselleştirilmiş bilgiler sunabilir.

İnsan kaynakları, her endüstrinin ve organizasyonun hayati bir parçasıdır, bu nedenle bu derecedeki öğrencilerin dünyanın her köşesinde fırsatlar bulabileceği düşünülmektedir. Mezunlar, insan kaynakları alanında çalışmazken eğitimlerini, organizasyonel faaliyetlerini ve iş geliştirme konularında hizmet verebilirler. Diğer iş unvanlarında eğitim geliştiricileri, işe alım görevlileri, iş ilişkileri yöneticileri, bordro uzmanları, insan kaynakları yardımcısı ve idari koordinatörler yer alabilirken, insan kaynakları yöneticileri ve yöneticileri ortak pozisyonlardır.

İnsan Kaynakları Yönetiminde bir Lisans öğrencisinin tamamı olmasa da bir kısmı çevrimiçi olarak tamamlanabilir; bu da öğrencilerin kariyerlerini sürdürebilmelerini ve derecelerini kazanırken aile hayatlarını sürdürmelerini sağlar. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Yönetim çalışmaları
  • İnsan Kaynakları
  • İnsan Kaynakları Yönetimi
Çalışma alanları
  • Yönetim çalışmaları (106)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı