Keystone logo

38 Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim İletişim İletişim Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim
  • İletişim
  • İletişim Yönetimi
Çalışma alanları
  • Gazetecilik ve Kitlesel İletişim (38)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Gazetecilik ve Kitlesel İletişim İletişim İletişim Yönetimi

İletişim Yönetimi bir lisans Kazanç nişan, büyüme, dinleme ve iyileştirme ayağı çevreleyen farklı bakış açılarını incelemek isteyenler için ideal bir fırsattır. Iletişim yönetiminde bir derece alan öğrenciler müreffeh ve aktarılabilir becerilerin kendi yelpazesi ile saygı olabilir. Öğrenciler mezun sonra, sosyal çalışma, iş ve sağlık idaresi alanlarında iş bulabilirsiniz.

&nbsp

İletişim Yönetimi lisans nedir? Bu derece gibi iletişim becerileri, bir sanayi ile bağlantı uzmanlık ve liderlik rolleri gibi bilgi temel kazandırmak olacaktır ileri eğitim olduğunu. Öğrenciler ayrıca bir pazarlama stratejisi geliştirmek ve Web planlama ve geliştirme projelerini denetlemek için yeteneği gibi araştırma desteği ve pazar iletişimi, temel yapı taşlarını öğreneceksiniz.Bireyler editoryal ekipleri geliştirmek ve teknik sorunları gidermeyi kurşun kariyer doğru çalışabilir.

&nbsp

İletişim Yönetimi bir lisans sürdürmeye seçtiğiniz için sayısız nedenleri vardır. Program, yönetim kuramları ve uygulamaları, arabuluculuk ve müzakere ve iş iletişimi gibi becerileri, bir dizi öğretir. Kurs akademik okuryazarlık, yerli kültürü ve tarihini, yönetim muhasebesi ve araştırma yöntemlerini ve tekniklerini içermektedir. Ayrıca, bu alanda lisans küresel topluluk yönetiminde başarı için gerekli entelektüel becerilerini geliştirmek için bireylerin sağlar.

&nbsp

Maliyet okul bağlı olarak değişir, ve program uzunluğu bir ile üç yıl arasında değişmektedir. Bu yeterince sizin hedeflerinize uygun sağlamak için program araştırmak önemlidir.

&nbsp

Mezunlar gibi düzenleme, yazma, yönetim ve ücretli staj gibi pozisyonlarda bir dizi için yüksek talep. Onlar da iş geliştirme bilgi mimarisi, içerik stratejisi ve wireframes bulabilirsiniz. Öğrenciler online topluluk ve sosyal medya, ağ ve dış kurumların yönetimine ilişkin sorunları gidermek için gerekli becerileri geliştirmek.

&nbsp

Birçok uluslararası seçenekler üniversitelerin çeşitli mevcuttur. Çevrimiçi dersler tesis az erişimi olan dünyanın uzak bölgelerde yaşayanlar için ideal bir seçimdir. Internet tabanlı seçenekleri de esnek bir program gerektiren bireylere hitap. Bir ders ile başlamak için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.