Keystone logo

60 Lisans programlar içinde İşletme ve Ekonomi 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Ekonomi
  • İşletme ve Ekonomi
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (60)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde İşletme ve Ekonomi

Iş ve ekonomi bir derece ekonominin temel ilkeleri bilgi ve nasıl uluslararası finans, kamu politikaları ve iş yönetimi etkileyen öğrencilere sağlar. Mezunlar, gelişmiş lisans programları ya da kariyer birçok iş ve finans sektörü alanlarında, hem de hükümet ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar için hazırlanmıştır.

İşletme ve Ekonomi lisans nedir? Lisans iş ve ekonomi derecesi iktisat kavramları ve iş ve finans uygulamaları geniş bir temel öğrencilere sağlar. Öğrenciler, üretim, tedarik ve tüketim kavramları küresel iş ve hükümet ilişkileri ve uluslararası finans piyasalarını, hem de bireysel şirketleri ve toplumları nasıl etkilediğini öğreneceksiniz. Program katılımcıları çalışma bankacılık, kurumsal finansman, yatırım ve menkul kıymetler, yanı sıra ekonomik analizi. Öğrenciler kendi çıkarları ya da kariyer hedeflerine yönelik kendi ders odaklanabilirsiniz.Program dahilinde çalışma alanları ekonometri, özel sermaye ve hedge fon yatırımları, uluslararası finans ve iş idaresi bulunmaktadır.

Öğrenciler birçok yönden iş ve ekonomi lisans programı yarar. Iktisadi sorunları çözmeye yönelik analitik ve nitel yaklaşımlar öğrenme ek olarak, katılımcılar ekonomik eğilimler firmalar içinde kararlarını nasıl etkilediğini bir anlayış kazanmak.

Program yapısı ve uzunluğu üniversite bağlı olarak farklılık ve sonuç olarak, toplam maliyet kuruluşlar arasında değişir. Çoğu lisans programlarının çalışma 3-4 yıl gerektirir. İlgilenen öğrencilerin zaman ve bireysel programlar için öğrenim yatırım net bir vizyon almak için okullara araştırma gerekir.

Mezunlar hemen hemen her iş ya da finans ortamında değerli önemli bir bilgi tabanı ve beceri seti sahip.Bir iş ve ekonomi derecesi bankacılık ve finans, yatırım firmaları, iş yönetimi ve uluslararası kalkınma projelerinde değerlidir. Mezunlar ayrıca ekonomik analiz ve mali yönetim becerileri gerektiren hükümet ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar pozisyonlar için hazırlanmıştır. Birçok öğrenci gibi ekonometri veya MBA gibi özel alanlarda lisansüstü eğitim programları için hak kazanmak için bu lisans diploması.

Öğrenciler kariyer hedeflerine ders ve konsantrasyon alanları karşılaştırmak için okulların geniş veritabanı arayarak uygun bir kurum bulabilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.