Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 7 Lisans Dereceleri içinde İş İstihbaratı 2023/2024

7 Lisans programlar içinde İş İstihbaratı 2023/2024

genel bakış

Bilgisayar bilimi ile ilgilenen öğrenciler, işletmelerde analitik ve bilgi sistemleri genellikle İş Zekası bir lisans sürdürmeye seçin. Bu lisans programı iş ortamlarında bilgi işlem sistemlerinin tasarım ve yönetim anlayışı ile katılımcılara sağlar.

İş Zekası bir lisans nedir? iş zekası derecesi, bilgisayar bilimi, veri yönetimi ve finans kavramları birleştirir. Bu alanlarda iş ayarları ve mali işlemlerin nasıl uygulanacağı öğrenirken lisans programına öğrenciler, güçlü sistem ve ağ yönetimi, programlama ve veritabanı becerilerini geliştirmek. Katılımcılar derinlemesine mühendislik, yazılım geliştirme ve veritabanı yönetimi kurs seçerken, bir teknik yolda odaklanabilirsiniz. Alternatif olarak, programın iş tarafında daha fazla ilgilenen öğrenciler iş analizi, üst düzey tasarımı ve finans kavramları konsantre olabilirsiniz.Tüm mezunlar iş sınıfları ve analiz lisansüstü eğitim veya kariyer için uygun teknik proje çalışmaları bir vakıf ile programı terk.

Bir iş zekası derecesi teknoloji ve iş yarar çok yönlü bir eğitim isteyen öğrenciler. sınıflar acilen bugünün kurumsal bir ortamda ihtiyaç duyulan becerileri bir karışımını sunuyor. Program mezunları, bilgisayar bilimi ve bilgi sistemleri ile ilgili değil, aynı zamanda finansal sektör kavramları ve nasıl analitik iş ortamlarında yararlı olabilir sadece bilgili.

bu lisans derecesini tamamlamak için gereken zamanın uzunluğu bireysel program gereksinimlerine göre ve öğrenim kurumları arasında değişir değişir. İlgilenen öğrenciler her kurumun zaman ve mali gereklilikleri hakkında bilgi almak gerekir.

İş zekası lisans sahipleri çoğu sektörlerde yüksek talep.Onların beceri ağ yönetimi ve bilgi sistemleri tasarımı, veri tabanı yönetimi, sistem analizi ve kullanılabilir. Organizasyonlar, iş analistleri, teknik dokümantasyon uzmanları, danışmanlar, proje yöneticileri ve teknik uçları için bir talep yaratarak, teknoloji iş tarafında program mezunlarının uzmanlık gerekir. Analitik odaklanmak öğrenciler büyük veri analistleri ortaya çıkan alanında pozisyonların çeşitli bulacaksınız.

Aday öğrenciler okulların geniş veritabanı arayarak kendi çıkarlarını uygun iş zekası kurs ve odaklı bir kurum bulabilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • İşletmecilik Çalışmaları
 • İş İstihbaratı
Çalışma alanları
 • İşletmecilik Çalışmaları (7)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı