Keystone logo

71 Lisans programlar içinde İş Analizi 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Ticaret
  • İş Analizi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (71)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde İş Analizi

Ortaokulu bitirdikten sonra, bir üniversitede veya kolejde lisans derecesi almak mümkündür. Bu derece, öğrencilerin genel eğitim kurslarına ek olarak bir odak alanı seçmelerini sağlar. Lisans programını tamamladıktan sonra, mezunlar işgücüne girebilir veya mezuniyet sonrası eğitimle eğitimlerine devam edebilir.

İşletme Analizi'nde Lisans nedir? Bu derece öğrencileri iş verilerini iş süreçlerini iyileştirecek bir şekilde kullanmaya ve yorumlamaya hazırlayabilir. Tipik kurslara örnekler arasında kodlama, istatistik ve olasılık, finansal piyasalar ve matematiksel modelleme yer alır. Genellikle lisans programları, iş modellerine dayalı kıdemli bir kaptan veya araştırma projesi gerektirir. Ortalama olarak, derecenin tamamlanması üç ila dört yıl alır.

Business Analytics'te Lisans derecesine sahip öğrenciler, güçlü matematik becerileri kazanabilir ve istatistikleri yorumlayabilir. Bilgiyi hızlı bir şekilde değerlendirmeyi öğrenirler ve bu bilgiler üzerinde hareket ederler, bu da yaşamın tüm yönleri için yararlıdır.

İşletme Analizi'nde bir Lisans kazanma maliyetini etkileyen birçok değişken vardır. Okulun yeri, yarı zamanlı veya tam gün devam ve programın uzunluğu maliyeti etkiler. Öğrenciler, ilgilendikleri her okulda en uygun olanı araştırmalıdırlar.

Business Analytics programında bir Lisans mezunları son derece pazarlanabilir becerilere sahip olabilir ve onlara açık birçok kariyer sahibiz. Bazı seçenekler, büyük bir şirket için bir veri madenciliği uzmanı veya bankalar için bir finansal risk değerlendirme uzmanı olabilir. Sigorta endüstrisi gibi işletmeler için Bilgi / Bilgisayar Teknolojisi danışmanları olabilirler. Finansal sektörde yatırım bankacısı veya borsa analisti gibi işler de bulunmaktadır.

Dünyanın dört bir yanındaki üniversiteler ve kolejler İşletme Analizi alanında lisans derecesine sahiptir. Çevrimiçi programlara sahip kurumlar da vardır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.