Keystone logo

35 Lisans programlar içinde İç Mimarlık 2024

filtreler

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Mimarlık Çalışmaları
 • İç Mimarlık
Çalışma alanları
 • Mimarlık Çalışmaları (35)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı

  Lisans programlar içinde İç Mimarlık

  Bir lisans derecesi bir alanda bir taahhüt ve uzmanlık düzeyini belirtir. Varolan bir kariyeri ilerletebilir veya alana giren biri için sorunsuz bir başlangıç ​​oluşturabilir. Bir lisans diploması almak akademik dünyayı açabilir veya kendi başına bir son olabilir.

  İç Mimaride Lisans Nedir? Yapıların iç mekanlarını yaratmaya ve yönlendirmeye odaklanan bir programdır. İç tasarımla bir miktar örtüşüyor, ancak odak noktası, mimariye ve ona uygulanan dekorun yerine binanın kendisi. Duvar kâğıdı, mobilya ve boya renkleri iç tasarımın altına düşecekti, ancak iç mimari, kapıların yerleştirilmesi gibi odaların kendileriyle daha çok ilgileniyor. Bir iç mimarlık derecesi, tarihi binaların korunması ve güvenlik kodlarını karşılamak için eski binaların güncellenmesi çalışmasını içerebilir. Öğrenciler, insanların ihtiyaçlarını karşılamak, mekânı akıllıca kullanmak ve güvenlik standartlarını karşılamak için bir yapı inşa etmenin ardındaki teori ve pratiği öğrenebilirler.

  Öğrenciler tipik olarak bir odanın düzenini nasıl çizeceklerini ve binalarla ilgili yasal kodlar hakkında bilgi edinmeyi öğrenirler, mimarlık kariyerinde yardımcı olurlar. Bir binanın inşasıyla ilgili işbirliği nedeniyle toplantı tarihlerine öncelik verilir.

  İç Mimaride lisans derecesi seçilen üniversiteye bağlıdır. Genel olarak, bu derece dört yıl gerektirir, bu yüzden harç hesaplarken programın uzunluğunu düşünün.

  İç mimarlıkta lisans derecesine sahip olmak, mezunlara sahada kariyer yapmaya başlamak için ihtiyaç duydukları sınırı verir. Çalışmalar, kamu yapıları üzerinde yoğunlaşan bir şehir mimarı olarak mevcut olabilir. Mimarlık firmaları bir iç mimar olarak daha uzmanlaşmayı gerektirebilir. Tarihsel toplumlar ve diğer kuruluşlar genellikle bu programdan mezun olan mimarları restore etmek için mezunlar ararlar.

  Hem kamu hem de özel birçok üniversite bu derece programı sunmaktadır. Çevrimiçi programlar, diğer yükümlülüklerin çevresinde zamanlama için yardımcı olur. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.