Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın çoklu Lisans Dereceleri içinde Hukuk 2023/2024

Lisans programlar içinde Hukuk 2023/2024

genel bakış

Bir lisans genellikle 3-4 yıl içinde kazanılan uluslararası kabul görmüş bir akademik başarı ve bir ön koşul olarak bir lise diploması gerektirir. Tamamlandığında, lisans sahipleri, belirli bir alan veya sanayi içinde çalışma geniş bir yelpazede için hazırlanmıştır.

Sadece Hukuk lisans nedir? Bu program genel olarak tamamlamak için üç ila dört yıl sürer, ve yasal uygulama ve teori sağlam bir eğitim temel sağlar. Bu programlarda öğrenciler vaka çalışmaları, yasa değişikliğine ve araştırma dahil olmak üzere, malzeme geniş bir yelpazede öğretilir. Müfredatlar nedeniyle konunun sürekli değişen doğası düzenli olarak güncellenmektedir.

Daha gelişmiş bir hukuk diploması elde etme aracı olarak bunu yapmak Kanunu programında bir lisans kayıt birçok öğrenci; diğerleri gerçek bir hukuk diploması gerektirmeyen bir yasal kapasitesi dahilinde çalışması için gerekli becerileri geliştirmek için kullanabilirsiniz.Lisans derecesi sahipleri tipik olmayan lisans sahipleri daha fazla kazanmak, ve genellikle hukuk ile ilgili pozisyonların geniş bir yelpazede çalışma daha nitelikli olarak kabul edilir.

Hukuk programında Lisans için hiçbir set maliyeti yoktur. Bunun yerine, ders bu programın uzunluğuna ve üniversite konumu gibi faktörler, çeşitli bağlıdır.

Başarıyla Hukuk programında bir lisans tamamlayan öğrenciler yasal pozisyonlar geniş bir yelpazede iş için hazırlanmıştır. Diğerleri yasal hizmetler, devlet, hukuk ve politika ile ilgili iş edinme gitmek Bazı yasal yardımcıları, katip, ya da yasal sekreterler gibi iş bulmak.

Hukuk Lisans hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum bir program şey gibi geliyorsa, bu yasal sektör içinde ilerlemesi için var büyük eğitim fırsatları keşfetmek zamanı.Bizim dünya çapında veritabanı bilgilerini ilgili programların ve coğrafi ve eğitimsel onların iki seçeneği-keşfetmeye başlamak için öğrenciler için harika bir yerdir. Senin altında program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofis arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
Çalışma alanları
    Beşeri Bilimler Diller Doğa Bilimleri Enerji Bilimi Eğitim ve Pedagoji Gazetecilik ve Kitlesel İletişim Genel Çalışmalar Havacılık Hukuk Çalışmaları Ekonomi Çalışmaları
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı