Keystone logo

16 Lisans programlar içinde Heykel 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Sanat Çalışmaları
  • Yaratıcı Sanatlar
  • Heykel
Çalışma alanları
  • Sanat Çalışmaları (16)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Heykel

Bir lisans 'ın lisans öğrencileri beş yıllık kolej veya üniversite programına bir üç- başarılı tamamlanmasını takiben kazanmak olduğunu bir lisans derecesidir. Mezun olduktan sonra, öğrenciler odak alanında kariyer başlamak için, veya lisansüstü programlarda yüksek öğrenim aramaya hazırız.

&nbsp

Heykel bir lisans nedir? Bu program özellikle odak heykeltraşlar gibi, başarılı sanatçı olmak için hazırlamak konusunda uzmanlaşmıştır. Çoğu program metal ve ahşap olmak üzere en yaygın heykel ortamlar, onları maruz dersleri almaya öğrencilerin gerektirir. Öğrenciler genellikle de heykel döküm ellerini denemek için bir şans. Sonuç olarak, müfredat hala belirli bir ortamda odaklanmak mümkün olurken öğrenciler alanlarda bir dizi teknik beceri kazanmalarını sağlamak için yeterli geniştir.

&nbsp

Bu derece yaratıcılık ve teknik sanatsal yeteneği ' öğrencileri artırır, çünkü özellikle avantajlıdır.Bu sanatçılar başarılı olmak için herhangi bir sanat formu getirmek gerekir anahtar bileşenleri vardır.

&nbsp

Bu programlar büyük ölçüde okul 'ın büyüklüğü ve konumu dayalı, okuldan okula maliyet değişebilir eğilimindedir. Öğrenim ve kayıt ücretleri hakkında daha fazla özel veri her program 'ın kabul ofisi aracılığıyla kullanılabilir.

&nbsp

Heykel bir lisans oldukça çok yönlü bir derecesidir. Bu programların mezunları mesleki heykeltraşlar olarak kariyerlerine devam etmek gereken tüm araçlara sahip. Ancak, bu aynı becerileri mimarlık ve iç tasarımı için model yapımında dahil olmak üzere diğer yollarla, çeşitli uygulanabilir. Her yıl, mezunların sayısı da heykel eğitmen olarak kariyer inşa, öğretmenleri ve profesörlerin ayakkabı doldurmak için devam.

&nbsp

Heykel çalışmanın son derece ödüllendirici bir yoldur, ve çok sayıda öğrenci her gün dünya çapında programlarına kayıt için arıyoruz.Eğer bir program bulmak ilgilenen varsa, aramayı başlatmak için zamanı şimdi. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.