Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 72 Lisans Dereceleri içinde Hayvan Bilimi 2023/2024

72 Lisans programlar içinde Hayvan Bilimi 2023/2024

genel bakış

En lisans programları tamamlamak için en az üç yıl alır ve yarı zamanlı katılım ile sekiz yıla kadar sürebilir. Bazı lisans programları, öğrencilere aynı anda diğer dereceler kazanma fırsatı sunarken, bu programların kabulü sınırlıdır ve son derece rekabetçi olabilir.

Hayvan Bilimi alanında lisans öğrencisi nedir? Programa bağlı olarak, bu derece tezi, araştırmacıları çabalarını seçtikleri hayvana odaklanmalarına ya da aşırı derecede kontrol altına almalarına izin verebilir. Bu disiplindeki öğrencilerin çoğu, biyoloji, kimya ve genetik gibi çeşitli seviyelerde ders alıyor; pek çok program, müfredatlarında da çevresel ve fiziksel bilimler içeriyor. Öğrenciler genellikle canlı hayvanlarla çalışmayı gerektiren elle kurslarla tarımsal ve hayvancılık yönetimine aşina olurlar. Tarımsal işletme yöntemlerine ek olarak, öğrenciler genellikle hayvansal beslenme ve tarımsal araştırma konularında eğitilirler.

Bachelor of Animal Science programlarının çoğu, ahlaki olarak tarımsal işletmeleri idare edebilecek ve hayvancılık sağlığını koruyabilen, aynı zamanda yöntemsel düşünür öğrencileri üretmektedir. Bu beceriler, öğrencileri daha ileri eğitim yoluna hazırlar ve birçok kariyere giriş imkanı sağlayabilir.

Kolej masraflarında faktoring, beklenen yaşam masraflarını arttırırken yapılır; çünkü her ikisi de öğrencinin başarısını ve konforunu etkileyebilir. Öğrenim görmek için potansiyel okullarla bağlantı kurun ve mevcut olan herhangi bir mali yardım programı hakkında daha fazla bilgi edinmek.

Tarım arazilerinden kurumsal laboratuarlara kadar, Hayvan Bilimleri alanında Lisans derecesi ile mezun olanlar çoğunlukla çok çeşitli ortamlarda çalışmaya hak kazanırlar. Araştırmayı bir tarımsal bilim adamı olarak, veteriner hekimlikte çalışmak veya çevre korumayı savunmak için olsun, öğrenciler eğitimlerinden elde ettikleri teknik becerileri mükemmel bir şekilde kullanabilirler. Hayvancılık yöneticileri, hayvancılık bilim adamları, üretim müdürleri, hayvan satışı uzmanları ve ırk analistleri, bu program türünün mezunları için mevcut birçok iş unvanından bazılarıdır.

Çoğu bilim tabanlı derece gibi, Animal Science'ta bir Lisans da uzaktan devam edebilmek için nadiren bulunur, ancak bazı programlar öğrencilerin ders temelli derslerini çevrimiçi olarak tamamlamasına izin verebilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Yaşam Bilimleri
  • Hayvan Bilimi
Çalışma alanları
  • Yaşam Bilimleri (72)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı