Keystone logo

25 Lisans programlar içinde Hayvan Bakımı ve Refahı 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Yaşam Bilimleri
  • Hayvan Bilimi
  • Hayvan Bakımı ve Refahı
Çalışma alanları
  • Yaşam Bilimleri (25)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Hayvan Bakımı ve Refahı

Lisans derecesi, ortalama dört yılda tamamlanabilen bir lisans programıdır. Bilim, beşeri bilimler, ticaret, sanat ve hukuk gibi çeşitli alanlarda mevcuttur.

Hayvan Bakımı ve Refah Lisans Diploması nedir? Bu derece, hayvanlara duyduğu tutkuyla ve onları korumak isteyen öğrenciler içindir. Bazı programlar, istismara uğrayan ve yaralı hayvanların bakımına odaklanabilirken, bazıları biyoteknoloji ve tarımsal endüstrilerdeki hayvanların testine bakabilir. Sınıflar, hayvan fizyolojisi, biyokimya, hayvan refahı, hayvan etiği, üreme davranışı, hayvan yönetimi, hayvan genetiği, beslenme ve gıda üretimi içerebilir. Talimat genellikle sınıf derslerini el-üzerinde laboratuarlarla birleştirir.

Hayvan bakımı ve refah lisansını kazananlar, hayvanlar için en iyi bakımı sağlayacak yönetim ve karar verme becerilerini öğrenebilmeleri için fayda sağlar. Ayrıca mesleki ve kişisel yaşamlarında yardımcı olacak örgütsel beceriler geliştirebilirler.

Bu lisans derecesi ile ilgili masraflar birisinin okula gitmesine engel olmamalıdır. Dünyanın dört bir yanındaki okullar bu müfredatı sunar ve dersler birbirinden biraz farklı olabilir. Öğrenciler, okullarla iletişim kurmalı ve eğitim yardımı ve diğer ücretler konusunda bilgi almalı ve mali yardım olanakları bulunsun.

Bu eğitimi alanlar için çeşitli kariyer seçenekleri bulunmaktadır. Belli bir iş, program odaklılığına bağlı olabilir, ancak bazı potansiyel mesleki unvanlar, bilim danışmanı, araştırma teknisyeni, hayvan davranışları öğretim görevlisi, hayvan bakım görevlisi, hayvan kontrol görevlisi ve laboratuvar asistanı içerebilir. Ek eğitim veya eğitimle, diğer kariyer seçenekleri hayvan bilimi öğretmeni, hayvan yetiştiricisi veya veteriner hekimlerdir.

Öğrencilerin uluslararası bir okul veya çevrimiçi program arayıp bulmadığı bu veri tabanında bilgi var. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.