Keystone logo

32 Lisans programlar içinde Girişimcilik Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Girişimcilik
  • Girişimcilik Yönetimi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (32)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Girişimcilik Yönetimi

Birçok öğrenci kendi işlerini başlayan ya da büyüyen şirketlere yatırım ilgi keşfetmek amacıyla Girişimcilik Yönetimi bir lisans sürdürmeye karar. derecesi öğrencilere bulmak ve gelecek vaat eden yeni işletmelerin destekleyebilir girişimci olmak için gerekli iş ve finans kavramları sağlam bir temel verir.

Girişimcilik Yönetimi lisans nedir? girişimcilik yönetiminde lisans programı öğrencilere başlayan veya yeni bir iş yatırım sürecini öğretir çalışmanın bir proje tabanlı bir derstir. Katılımcılar kazançlı yatırımlara bu potansiyel iş geçiş iyi gelişim için fırsatlar ve yöntemleri tahmin öğrenmek. Öğrenciler, diğer girişimci çabalar arasında, gelişmekte olan ülkelerde işletmelerin veya gelişme içinde teknoloji start-up girişimler, yenilikler üzerinde yoğunlaşmak seçebilirsiniz.Mezunlar, onları ilgilendiren sektörlerde işletme sahipleri ve girişim kapitalistlerin başarılı olmak için becerilere sahip.

Öğrenciler girişimcilik yönetimi kurs, yeni bir iş kurmak veya yatırımcılar koordine etmek gerekli işbirliği için onları hazırlar bulabilirsiniz. Diğer katılımcılar ile proje çalışması yönetimi, takım çalışması ve kalkınma hukuki ve teknik yönleri ile öğrencilere sağlar.

Bu derece kazanmak için gereken zaman ve kurs için ayrı ayrı programlar değişir. Genel olarak, lisans programları tamamlamak için dört yıl sürebilir. Program maliyeti de kurumlar arasında değişir. Aday öğrenciler programda derslerin sayısı ve ilgili öğrenim gereksinimleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için her kurum araştırma gerekir.

beceri ve deneyim iş ve yatırım birçok kariyer alakalı girişimcilik programında araştırma, kurs ve yönetim projeleri ile kazandı.Mezunlar başarıyla kurulan işletmeler kendi şirketlerini veya destek büyüme bulundu araçlar var. teknoloji start-up bom girişim kapitalistlerin dayanır ve destek girişimciler büyüyen ileri teknoloji şirketlerinin sağlayabilir. Kurulan örgütler içindeki gelişmeler de yatırımcıları ve girişimci rehberlik gerektirir. derecesi de iş yönetimi alanında kariyer, danışmanlık pozisyonları, finansal danışmanlık ve uluslararası kalkınma yol açar.

Aday öğrenciler okulların geniş veritabanı arayarak girişimcilik yönetimi lisans programları hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.