Keystone logo

0 Lisans programlar içinde Sağlık Hizmeti Üreme Tıbbı Genetik 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Sağlık Hizmeti
  • Üreme Tıbbı
Çalışma alanları
  • Sağlık Hizmeti (0)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Arama kriterlerinize uyan program yok. Lütfen filtrelerinizi hassaslaştırın.

Clear filters

Lisans programlar içinde Sağlık Hizmeti Üreme Tıbbı Genetik

Genetik bir lisans Kazanç genetik gelişen alanını çevreleyen farklı görüşlerini incelemek isteyenler için ideal bir fırsattır. lisans programı biyolojik organizmaların karmaşıklık her düzeyde organizasyon, fonksiyon, rekombinasyon, yönetmelik ve kalıtsal bilgi iletimi bilimsel çalışma üzerinde duruluyor. Genetik bir derece alan öğrenciler müreffeh ve aktarılabilir becerilerin kendi yelpazesi ile saygı olabilir.

&nbsp

Genetik bir lisans nedir? Bu derece, moleküler biyoloji ve genetik teorisi bilgi ve becerileri kazandırmak olacaktır ileri eğitim olduğunu. Öğrenciler ayrıca veri kaydı, analizi ve bilimsel yazım da dahil olmak üzere genetik temel yapı taşlarını öğreneceksiniz. Ayrıca, bu alanda lisans küresel genetik alanında başarı için gerekli entelektüel becerilerini geliştirmek için bireylerin sağlar.

&nbsp

Genetik programında bir lisans sürdürmeye seçtiğiniz için sayısız nedenleri vardır. Kurs Mendel genetiği, kromozom replikasyonu ve yapısı, gen regülasyonu, DNA tamiri ve rekombinasyon, epigenetik fenomen, cinsiyet tayini, moleküler evrim mekanizmaları ve genomları arasındaki genetik etkileşimleri içerir.

&nbsp

Maliyet okul bağlı olarak değişir, ve program uzunluğu üç ve dört yıl arasında değişmektedir. Bu yeterince sunulan program hedeflerine uygun olmasını sağlamak için program araştırmak önemlidir.

&nbsp

Mezunlar bu tür üniversitelerde roller, hastaneler, devlet daireleri, araştırma enstitüleri ve biyoteknoloji endüstrisi gibi pozisyonlarda bir dizi için yüksek talep vardır. Öğrenciler genetik sorunları çözmek için deneysel analiz uygulanmasına ilişkin sorunları gidermek için gerekli becerileri geliştirmek.Öğrenciler Genetik bir lisans ile mezun ettikten sonra, onlar ileri çalışma veya genomik ve temel genetik içeren kariyer için hazırız.

&nbsp

Birçok ulusal ve uluslararası seçenekler üniversitelerin çeşitli program için kullanılabilir. Çevrimiçi dersler okula sınırlı erişim ile dünyanın uzak bölgelerde yaşayanlar için ideal bir seçimdir. Web tabanlı seçenekler esnek bir program gerektiren bireylere hitap. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.