Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 4 Lisans Dereceleri içinde Gelişim Planlama 2023/2024

4 Lisans programlar içinde Gelişim Planlama 2023/2024

genel bakış

Bir lisans belirli bir alanda önemli kişisel ve profesyonel büyüme elde etmek için öğrencilerin sağlayan bir çalışma programıdır. Çoğu program çok yönlü eğitimle kazanç öğrencilerin donatılması, üç ve dört yıl arasında uzun.

Kalkınma Planlamasında bir lisans nedir? Çoğu kentsel planlama lisans 'ın lisans programlarının sosyal bilimler, siyaset, ahlak ve kentsel işlerine ders gerektirir. Öğrenciler, güncel ekonomik konular, politika prosedürleri, sürdürülebilirlik ve konut ve ticari imar kısıtlamaları hakkında bilgi. Belirli ders konuları kentsel büyüme, kentsel politikaların analizi ve arazi kullanımı ve gelişmesi için çevresel hususlar, toplumsal sosyal projeleri ve küreselleşme, bütçeleme içerebilir. konular siyaset bilimi, tasarım, politika analizi araçları yolları öğrencilerin maruz ve ekonomi yurt dışında Amerika Birleşik Devletleri ve önemli çevresel ve sosyal konuların etkileyecek etkilenebilir.

onların derecesini elde öğrenciler kendi kişisel ve mesleki hayatlarını yarar becerileri bir dizi kazanır. Örneğin, onlar verimli ve adil küresel değişimi teşvik etmek örgütü, iletişim, problem çözme ve karar verme becerileri öğrenirler.

Program maliyetleri çalışmanın üniversite ve uzunluğu yere bağlı olarak, kurumlar arası dalgalanma. Öğrenciler programın amaçlarına ve kariyer hedeflerine uygun sağlamak için seçeneklerini keşfetmek gerekir.

kalkınma planlamasında bir lisans derecesini elde kamu ve özel sektörde çeşitli alanlarda ve disiplinlerde kariyer kapılarını açabilir. Bu işlerin bir kısmı inşaat mühendisi, inşaat bilirkişi, toplumsal gelişim yöneticisi, peyzaj mimarı ve sivil hizmet yöneticisine içerebilir. Program ayrıca yüksek lisans planlama, hukuk, kentsel tasarım iş ve kamu politikası hazırlanan öğrenciler için bir temel sağlayabilir.

Bir yükseköğretim derecesini elde hedeflerini takip etmek için zaman bulmak online programlar esnekliği ve rahatlığı ile daha kolaydır. Internet tabanlı ders öğrencileri dünya çapında her yerde kayıt için izin verir. Daha fazla bilgi için, lütfen aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.

Daha fazla oku

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Emlakçılık
  • Gelişim Planlama
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (4)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı