Keystone logo

17 Lisans programlar içinde Gayrimenkul Yönetimi 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • İşletmecilik Çalışmaları
  • Emlakçılık
  • Gayrimenkul Yönetimi
Çalışma alanları
  • İşletmecilik Çalışmaları (17)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Gayrimenkul Yönetimi

Lisans derecesi Pursuit Seçilen alanda vurgu ile üniversite düzeyinde gelişmiş eğitim için fırsat sağlar. derecesi birçok kariyer içine giriş için gereklidir. Öğrenciler ayrıca lisans düzeyinde devam eden çalışmalar için zemin olarak lisans derecesini kullanabilirsiniz.

&nbsp

Emlak Yönetimi lisans nedir? Gayrimenkul Yöneticileri değerini korumak niyetiyle başkalarının mülkiyet, kullanım ve kazanç potansiyelini maksimize etmek için sorumludur. Öğrenciler değerleme, geliştirme, yönetim ve komisyonculuk bir anlayış kazanmak. Örnek dersler muhasebe ve finans, pazarlama, kiralamalar, kiracı ilişkileri, iletişim, sözleşmeler, ekonomi ve gayrimenkul hukuku bulunmaktadır. Değerleme becerileri değerlendirme teknikleri, portföy analizi ve özellik değerleri etkileyen eğilimler öğretim yoluyla elde edilir.Çalışmalar konut ve ticari özellikleri, üst düzey yaşam ve uygun fiyatlı konut yönetimini kapsamaktadır.

&nbsp

Derece Faydaları kişisel düzeyde hem de kariyer görülebilir. Bireysel büyüme analitik ve kişiler arası becerilerin geliştirilmesi yoluyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca, programda elde edilen bilgi mülkiyet kararları geliştirmek için öğrencilerin özel yaşamlarında uygulanabilir.

&nbsp

Program fırsatları konumu ve müfredat göre maliyet değişen küresel bulunmaktadır. En iyi bireysel seçim belirlemek için, öğrencilerin zihin kendi kişisel hedefleri her seçeneğin özelliklerini keşfetmek gerekir.

&nbsp

Bir gayrimenkul yönetim derecesi takip öğrenilen beceriler işyerinde yüksek talep görmektedir. Mezunlar çeşitli alanlarda istihdam için donatılmıştır. Kariyer yönetimi ve geliştirme, arazi kullanım planlaması, ölçme, gayrimenkul yatırım ve gayrimenkul değerleme mevcuttur.Mezunlar ayrıca kiralama danışmanları, pazarlama, yatırım planlaması ve satın alma ve mülkiyet bertarafı gibi hareket nitelikli. potansiyel işverenler listesi gayrimenkul firmaları, apartman kompleksleri, toplu konut, tatil özelliklerini, ticari iş kuleleri, endüstriyel parklar, alışveriş merkezleri ve ofis parkları bulunmaktadır.

&nbsp

Gayrimenkul yönetimi zorlu ve ödüllendirici kariyer yolunda ilk adımı atmaya, senin aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.