Keystone logo
Okullarla Doğrudan İletişime Geçin - Karşılaştırın 82 Lisans Dereceleri içinde Görsel Tasarım 2023/2024

82 Lisans programlar içinde Görsel Tasarım 2023/2024

genel bakış

Grafik tasarım ve yaratıcı sanat dünyasıyla ilgileniyorsanız, kendinize şu soruyu sorabilirsiniz: "Görsel Tasarım Lisans derecesi nedir?" Bu derece, çok farklı bir kariyer için sizi ayarlayabilen çok yönlü bir mesleki niteliktir Endüstriyel.

&nbsp

Görsel Tasarım alanında lisans derecesi, size görsel ve sanatsal üretimde kapsamlı bir temel sağlayan bir lisans derecesidir. Temel tasarım ilkeleri, bilgisayar destekli grafikler, eskiz, film yapımı, animasyon, sahne ve ekran tasarımı, endüstri standardı yazılım ve çeşitli önemli beceriler üzerinde çalışacaksınız. Bu program normal olarak üç ila dört yıl sürer. Mezunu bitirdiğinizde, bir grafik tasarımcı veya pazarlamacı olarak iyi ücretli bir pozisyon almak için tam kalifiye olacaksınız.

&nbsp

Zaten görsel tasarım alanında deneyimli olsanız bile, alanında lisans derecesi, yüksek düzeyde bir tasarım uzmanlığı gerektiren birçok modern endüstriden birinde kârlı bir konum bulmanıza yardımcı olabilir. Birçok kariyer, Görsel Tasarım Lisans seçerek başlatıldı.

&nbsp

Farklı kurumların görsel tasarım kursları için farklı maliyetleri vardır. Bu dereceyi takip etmenin yaklaşık giderleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için, öğrenim görmek istediğiniz belirli kolej veya okul hakkında bilgi alabilirsiniz.

&nbsp

Görsel Tasarım alanında lisans derecesini tamamladıktan sonra, sanatçılar ve tasarımcılar çok çeşitli farklı kariyer seçeneklerine gider. Birçok mezun video oyunları veya web tasarımı iş almak için seçin. Diğer mezunlar tipografi, animasyon, film yapımı veya kitap üretimi üzerine çalışıyorlar. Bazı görsel tasarımcılar, film veya grafik romanlar gibi kendi yaratıcı eserlerini üretmektedir. Reklam endüstrisinde de başarılı bir kariyer bulabilirsin. Bu derece modern tasarım dünyasında birçok olası role kapıyı açıyor.

&nbsp

Görsel Tasarımda Lisans almak için ilgileniyor musun? Web sitemizdeki seçenekleri keşfederek, kullanabileceğiniz programlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha fazla oku

filtreler

 • Lisans
 • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
 • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
 • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
 • Tasarım Çalışmaları
 • Görsel Tasarım
Çalışma alanları
 • Tasarım Çalışmaları (82)
  • Ana kategoriye geri dön
  Konumlar
  Daha fazla konum bulun
  Derece türü
  Süre
  çalışma hızı
  Dilim
  Dilim
  çalışma formatı