Keystone logo

51 Lisans programlar içinde Finansal Yönetim 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Finans
  • Finansal Yönetim
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (51)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Finansal Yönetim

Bazı insanlar için, diğer insanların para sorumlu koymak için gerçek bir rüya gibi görünebilir. Mali Yönetiminde bir lisans ile, diğerleri tüm dünyada finansal yatırım alanları gezinmek yardımcı olabilir.

Mali Yönetimi lisans nedir? Çalışmanın Bu ders iş için geçerli sık, mali etkin yönetimi için teknikleri üzerinde duruluyor. Konular genellikle muhasebe, risk yönetimi, uluslararası finans, sermaye piyasaları, mikroekonomi, makroekonomi ve daha fazlasını içerir. Bir öğrenim kurumunda genel eğitim gereksinimleri ile kombine edildiğinde Çoğu program, tamamlanması yaklaşık dört yıl veya sekiz yarıyıllık alır. Birçok lisans programları tamamen çevrimiçi bazı eğitim kurumlarından temin edilebilir.

Finansal yönetim alanında lisans derecesini elde birçok avantajı vardır. Sen ipuçları ve akıllıca çok kendi yatırımları yönetmek için öğrenmek teknikleri kullanabilirsiniz.Sizin ders tamamlama da lisansüstü derece doğru çalışmak için harika bir yoldur. Birçok sınıflar uzaktan eğitim için seçenekler muhtaç öğrenciler için mükemmel bu programı yapar, hem de online olarak mevcuttur.

Sizin lisans kurumu ve ne kadar onu kazanmak için sizi bağlıdır kazanmak için maliyeti ne kadar. Kampüs online karşı derslere katılıyor da nihai maliyet etkileyebilir. Tümüyle uygulamadan önce dikkate almak gerekir maliyeti anlamak için seçtiğiniz programı Araştırma.

Mali Yönetiminde bir lisans Kazanç birçok durumda bir çok başarılı, kazançlı bir kariyer yol açabilir. Mezunlar, finansal yöneticiler, denetçiler, finans danışmanları ve yatırım analistleri gibi pozisyonlar için uygun olabilir. Finansal yöneticiler genellikle ortalama altı rakam yıllık gelire sahip. Biraz ekstra eğitim ile, mezunlarının daha sorumluluk daha yüksek ödeme pozisyonlar için uygun olabilir.

Aday öğrenciler genellikle kendi seçtikleri kuruma online başvuruda bulunabilirsiniz. Bazı önkoşul dersleri programa tam kabul görmektedir önce tamamlanması gerekebilir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.