Keystone logo

10 Lisans programlar içinde Finansal Planlama 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Finans
  • Finansal Planlama
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (10)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Finansal Planlama

Tam zamanlı çalışan çoğu kişi emeklilik için biraz para kenara için çalışıyoruz. Finansal Planlama bir lisans kazanarak, insanların her türlü kendileri için post-emeklilik mali açıdan istikrarlı bir gelecek yaratmaya yardımcı olabilir.

Finansal Planlama lisans nedir? Bu lisans programı finans ve başarılı yatırım stratejileri temel ilkeleri üzerinde duruluyor. Öğrenciler maddi açıdan istikrarlı bir gelecek için plan öğrenirler. Dersler temel finans ve yatırım ilkeleri yanı sıra vergilendirme, emlak planlama, emeklilik planlaması, finansal tablo analizi, risk yönetimi ve daha odaklanma eğilimindedir. Çalışmalar genellikle tamamlamak için yaklaşık dört yıl sürer, ve birçok lisans programları çevrimiçi tamamlanabilir.

Daha kişisel mali geleceği yönetmek için güçlü olmak da dahil olmak üzere, finansal planlama hakkında daha fazla öğrenme için çeşitli faydaları vardır.Emeklilik ve daha fazlası için Planlama hayatın büyük bir parçası olduğunu, ve bu derecesi ile, başkalarının gelecek için akıllı mali seçimler yapmalarına yardımcı olsun.

finansal planlama alanında lisans derecesini elde maliyeti yaygın program ve çalışma uzunluğu barındıran kuruma bağlı olarak değişir. Kampüste derslere katılıyor online derslere katılıyor farklı bir fiyat etiketi ile gelebilir. Programı ile ilgili tüm masrafları hakkında daha fazla bilgi edinmek için, dikkatli seçtiğiniz okula araştırma gerekir.

Çoğunlukla, Finansal Planlama, bir lisans kazanç finansal planlamacıların haline mezun nitelendirir, onlar bir Yeminli Mali Planla (OBP) olmak üzere belgesi almak sağladı. İşin bu tip yıl boyunca hızlı ABD'de ülke ortalamasının da yüksek mali pozisyonları ödeme için lisansüstü derece takip edebilir programın bu tür 2020 mezunları büyüme olması bekleniyor.

Birçok finansal planlama programları tamamen online bulunabilirlik olduğundan, doldurun ve internet üzerinden başvurularını kolay. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.