Keystone logo

16 Lisans programlar içinde Finansal Matematik 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Finans
  • Finansal Matematik
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (16)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Finansal Matematik

Finansal Matematik alanında lisans Kazanç matematik, istatistik, mali analiz ve ekonomik teorilerin kombinasyonu ilgilenen motive bireyler için ideal bir fırsattır. Bu büyüyen alan mezunları yatırımları, risk yönetimi ve davranış keşfetmek sağlar.

Matematik lisans programlarına bir ilgi ile bir birey genellikle Finansal Matematik alanında lisans nedir, bilmek istiyor? Finansal matematik giderek teknik nitelikte bilgi gerektirir büyüyen bir alandır. Akademik program matematiksel, hesaplamalı, iş ve ekonomik çalışmalar içerir. Bu lisans programını tamamlayan öğrenciler, hükümetin, pazarlama, finans ve daha bir kariyer başlamak için hazırız.

Finansal matematik lisans programı yerine sınıflar kariyer ya da yüksek öğrenime hazırlar. Derece odak seçenekleri istatistik ve veri analizi içerebilir.Derinlemesine kursları onları seçtikleri çalışma alanında yeterliklerini kişisel yetenek belirlemek ve geliştirmek öğrenciler için fırsatlar sağlar.

ulusal ve uluslararası kuruluşlar her biri kendi dersleri için kendi maliyetleri ve miktarları büyük ölçüde değişmektedir. Belirli kurumlar ilişkili giderleri öğrenmek için başvurmalısınız finansal matematik lisans programına girmek için başvuran bir birey ilgi.

Bir finansal matematik lisans programının tamamlanmasından sonra, bir kişinin alanlarda bir dizi araştırma analisti, risk yönetimi modelleyici, istatistikçi veya veri analisti olarak iş bulmak mümkün olabilir. Wall Street, federal hükümet, pazarlama ya da sağlık gibi Bunlar arasında arenalar, birkaç isim. Aslında, neredeyse her alanda istatistikçiler ve veri analistleri ihtiyacı var. Örneğin, tarımda, istatistikçiler bitki deneylerin sonuçlarını analiz veya veri yorumlayabilir.

Bizim geniş veritabanı finansal matematik bir derece elde ilgilenen olanlar için bir başlangıç ​​noktası sağlar. Bu uygun hareket sürecini ayarlamak yapmak birçok eğitim ve coğrafi seçenek vardır. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.