Keystone logo

16 Lisans programlar içinde Finansal Ekonomi 2024

filtreler

filtreler

  • Lisans
  • Fen Bilimleri Lisans Eğitimi
  • Sosyal Bilimler Lisans Eğitimi
  • İşletme Yönetimi Lisans Eğitimi
  • Ekonomi Çalışmaları
  • Ekonomi
  • Finansal Ekonomi
Çalışma alanları
  • Ekonomi Çalışmaları (16)
  • Ana kategoriye geri dön
Konumlar
Daha fazla konum bulun
Derece türü
Süre
çalışma hızı
Dilim
Dilim
çalışma formatı

Lisans programlar içinde Finansal Ekonomi

Finansal Ekonomi A Lisans ekonomik kaynakların kullanımı dahil karar verme süreçleri ve teorileri ilgilenen bireyler için tatmin edici kariyer seçenekleri bir dizi sağlar. Bir finansal ekonomi diploması öğrenciler analistler, tüccarlar, yatırımcılar ya da bankacılar olarak çalışabilirler.

Bir potansiyel öğrenci isteyebilir, Finansal İktisat lisans nedir? Bu lisans finans dünyasında meslekler için öğrencileri hazırlamak için tasarlanmış dört yıllık bir programdır. Program, ekonomik teoriler, modeller ve sistemlerin çalışması, hem de kredi, borç ve diğer faktörler bu darbe alış ve satış içerir. Çalışmanın bu alanı seçen öğrenciler, hükümet ya da uluslararası pazarlarda da dahil olmak üzere, ekonomik alanlarda, bir dizi giriş seviyesi pozisyonlar için hazırlanacaktır.

Çalışmanın bu ders kariyer, sertifikalar ve ekonomi yüksek öğrenim için hazırlanmak isteyen öğrenciler için faydalıdır.Odak değişir ve kamu veya özel sektör finans, para piyasaları ve ekonomik kalkınma merkezi olabilir. Öğrenciler veri toplamak ve analiz ve ekonomik sorunları değerlendirmek için öğrenirler.

Dünya çapında her kurum eğitim maliyetleri için geçerli kendi kayıt, harç ve ücret programları vardır. Onlar çalışmanın bu ders için özellikleriyle ilgili bilgi edinmek için kayıt isteyebilirsiniz kurumları başvurmalısınız finansal ekonomi diploması isteyen bireyler.

Finansal Ekonomi dalında lisans olan bir kişi, farklı kariyer yolları bir numara girmek için fırsat olabilir. Bir finansal analist birçok seçenek biridir. Bu profesyoneller, yatırım seçenekleri ve performansı değerlendirmek ve bireyler ya da yatırım kararları isteyen işletmeler için bilgi ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Mali olmayan firmalar da böyle bir emeklilik fonu yöneticileri ve mali muhasebeciler gibi pozisyonları ile istihdam için yollar sağlamaktadır.Istihdam ise birçok kamu ve özel kuruluşları ileri çalışmalar ve sertifikalar için fırsatlar sağlar.

Ekonomi sektöründe bir derece ilgi olan herkes eğitim seçenekleri keşfederek başlamalıdır. Bizim geniş veritabanı eğitim ve coğrafi umutları geniş bir kapsamı hakkında bilgi sağlar. Senin Aşağıdaki program ve temas kurşun formu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul ofisi arayın.